Brian Tee говори за Liu Kang и Mortal Kombat: Legacy Сезон 2

Публикувай отговор
specter

Brian Tee говори за Liu Kang и Mortal Kombat: Legacy Сезон 2

Мнение от specter »

Nerd Reactor наскоро публикува интервю с Brian Tee, актьорът който играе Liu Kang във втория сезон на Mortal Kombat: Legacy.

По време на интервюто, той разкрива, че Liu Kang ще се появи в първия епизод и ще присъства в поне половината епизоди. Счита се, че официалната дата на издаване на сезона ще бъде в началото на май, като последният епизод се очаква да излезе по време на Comic Con в Сан Диего, тази година (от 17 до 21 юли). Тази информация обаче не е официално потвърдена от студиото:
Jonathan: Вярвам, че ще бъде в началото на май. Все още не е обявена официалната дата. Тогава ще им е най-удобно. Сигурен съм обаче, че ще искат да издадат последния епизод по време на Comic-Con.
Brian Tee също потвърди, че ще присъства на Comic-Con, за да рекламира Mortal Kombat: Legacy.
Изображение
Brian Tee описва Liu Kang като анти-герой:
Когато ми предложиха ролята, в началото отказвах. Имам приятел, които играе Scorpion в първия и във втория сезон [Ian Anthony Dale]. Той ми се обади и ме помоли да прочета сценария. Тогава го прочетох и се изненадах. Разбрах, че Liu Kang е анти-героя на сезона. Човек вижда защо е толкова ядосан и разочарован от Kung Lao и защо пътува през различни светове, без значение дали е Външния свят или Земното царство и никой не знае къде иска да отиде. Има толкова много болка, агония и омраза към всички елементи, които иска да си изкара върху останалите.
Натиснете тук, да прочетете цялото интервю и да намерите интересна информация.

Разгледайте цялата налична Mortal Kombat: Legacy информация, включително пълния актьорски състав в нашата Mortal Kombat: Legacy секция.

Харесахте ли тази новина? Последвайте ни тогава в YouTube, Facebook Анг., Twitter и Discord.


Публикувай отговор