UMK3 Infini2 Комбо Видео

Публикувай отговор
Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

UMK3 Infini2 Комбо Видео

Мнение от ded »

Това е последното "качествено" UltimateMK/Darktemplarz UMK3 комбо видео, което покрива всички оставащи Infinite серии за UMK3 Arcade, независимо от използваемостта им. Специялни благодарности на Chaos.Control и Battousai.

Видеото съдържа и няколко скрити "Easter eggs", сигурно ще ги забележите по-добре в download версията, тъй-като качеството в Youtube не е много добро.
Изображение Изображение
Кликнете тук за да свалите видеото от UltimateMK.com.

Можете да гледате и видеото онлайн в Youtube.

Харесахте ли тази новина? Последвайте ни тогава в YouTube, Facebook Анг., Twitter и Discord.


dete_na_popfolk
Смъртен
Мнения: 18
Регистриран на: Чет Окт 21, 2004 8:41 am

Re: UMK3 Infini2 Комбо Видео

Мнение от dete_na_popfolk »

Браво,счупихте играта от бъгове,инфинита и прочие и вече се чудите какво да измислите!? :p
Много ми хареса аутрото,поздрави на всички!

пп:ded_ Може ли да преведеш цялата статия или поне в общи линии да кажеш за какво става въпрос в тази тема http://ultimatemk.com/vForum/showthread ... post105844 ,че ми е интересно,а изглежда съм зле с английския? :D
Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: UMK3 Infini2 Комбо Видео

Мнение от ded »

Радвам се, че ти е харесало видеото. Въпреки всичко, не трябва да се взима на сериозно, независимо от изглеждащите бъгави серии.

Относно UltimateMK.com, c две думи затворихме форумите, заради претенциите на цифра нескопосани играчи. :D
Публикувай отговор