Skarlet: Картинки и История

Публикувай отговор
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Skarlet: Картинки и История

Мнение от Gambid »

Хората от Netherrealm Studios са доста заети с подготовката на първия DLC персонаж, Skarlet. Официалният Mortal Kombat Website беше обновен с информация за новия боец, а GameSpot публикува и 3 нови картинки:
Изображение Изображение
Биография: Shao Kahn has many warriors under his command, but his trust lies solely in the fighters of his own creation. Warrior blood gathered from countless battlefields, fused with sorcery, produced his most effective enforcer yet: Skarlet. An expert tracker, she preys on those deemed enemies of the empire. During kombat, Skarlet gains strength from her opponent's blood, absorbing it through her skin. Shao Kahn has a new mission for this formidable kombatant: discover Quan Chi's true intentions and kill him if he plots betrayal of the emperor.
Изображение Изображение Изображение
Харесахте ли тази новина? Последвайте ни тогава в YouTube, Facebook Анг., Twitter и Discord.


I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Аватар
Slavi_MK
Смъртен
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Апр 24, 2011 9:47 pm

Re: Skarlet: Картинки и История

Мнение от Slavi_MK »

Има ли вече инфо на каква цена ще са DLC героите?
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Skarlet: Картинки и История

Мнение от Gambid »

Да в най-новата новина на главната страница.

Не знам за България на какво точно ще се равнява това, никога дори не съм виждал Store на някоя от конзолите, докато върви в БГ.

Всеки нов персонаж ще струва $4.99 или 400 Microsoft Points. За XBox 360 има и така наречения Season Pass, с който човек си купува предварително всичките 4 DLC героя за 1200 Microsoft Points.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
deadzero
Смъртен
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Юни 02, 2011 11:27 am

Re: Skarlet: Картинки и История

Мнение от deadzero »

май Скарлет, Кенши и другите двама които си мисля, че ще са персонажи от Мортал Комбат: Армагедон, ше ги гледаме през крив макарон в Бг за сега ...... fuck
Аватар
Slavi_MK
Смъртен
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Апр 24, 2011 9:47 pm

Re: Skarlet: Картинки и История

Мнение от Slavi_MK »

Защо да ги гледаме през крив макарон?? 22 юни е съвсем скоро. В ПСН героите ще може да си ги купи всеки, който иска стига да има европейски ПСН акаунт(който му позволява да ползва PSN Store) същото е и в лайв. Нормално в ПСН всеки си регистрира по няколко акаунта, като българския хората го позлват само за игра, а не за пазаруване(2-те опции са отделно).

Не съм сигурен дали хората, които четат тук знаят, но през ПСН могат да се споделят DLC-та и дори цели игри между потребителите напълно безплатно.

Накратко процедурата е следната:

-Някой си купува Скарлет или някой друг герой от EU PS Store.
-Същия човек може да си даде мейла и паролата, с които си влиза в акаунта на 4 други човека.
-Те 1 по 1 влизат в акаунта и свалят от листа с downloads героя/героите без самите те да плащат нищо и могат да си ги ползват напълно нормално на техния си акаунт.

Например, аз бих си купил Рейн, за Скарлет няма да имам пари. Някой, който си купи Скарлет обаче може да ми я сподели, а аз после ще му споделя Рейн като излезе. По този начин 2-ма човека имаме 2 героя, като всеки е платил само за 1. Представете си ако се съберат повече хора колко по-удобно става за всички :)
deadzero
Смъртен
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Юни 02, 2011 11:27 am

Re: Skarlet: Картинки и История

Мнение от deadzero »

ами аз имам акаунт в PSN ама не ми пуска нищо, нали бг е в европа бахти ... както и да е ... това е много добре което казваш, стига да може да стане ще е супер, абе аз и Скарлет и всичко дее е мк боец го искам, давай да правим сделка, пари ше намерим споко :)))) бтв ... днес ми се ъпдейтва мортала до 1.0.2 май ... и са не мога и ONLINE да играя, иска некъв reДeem kode, аз имам там некъв от диска, ама не ми дава да го въвеждам никуде и пак тая тъпотия "this service is not available in your country/region" fuck na 45 степен Ч!!!
Публикувай отговор