МК9 Офлайн тренировъчни сесии за София

Публикувай отговор
Аватар
Slavi_MK
Смъртен
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Апр 24, 2011 9:47 pm

МК9 Офлайн тренировъчни сесии за София

Мнение от Slavi_MK »

Тук искам да попитам да ли някой от района на София има желание да се събираме често за офлайн кежуъл игри на МК9 в домашна обстановка. Аз съм в Сухата Река/Подуене. Предлагам да направим списък с желаещи, който мога да ъпдейтвам в първия пост.

Име/Ник - Слави
Район - Подуене/Суха Река
Платформа - PS3
Друго инфо - Играя с пад за PS3. Не играя на X-Box 360. За хора, които играят на пад за бокс е много по-лесно да се настроят към PS3 пада от колкото обратното. Пада за бокс просто не е удобен за такъв вид игри.


Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: МК9 Офлайн тренировъчни сесии за София

Мнение от Gambid »

Онтусиазмът на хората е просто покъртителен, нали :(

Имам чувството, че народа в БГ няма да се размърда докато не излезе нещо за PC. Да видим дали излизането на Mortal Kombat Arcade Kollection ще съживи нещата,
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Аватар
Slavi_MK
Смъртен
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Апр 24, 2011 9:47 pm

Re: МК9 Офлайн тренировъчни сесии за София

Мнение от Slavi_MK »

Ами сега е момента според мен да се действа за неща свързани с МК. Предишните части просто бяха зле от всякъде. Геймплея в МК9 си заслужава вниманието и евентите, срещи, шоу-мачове и тн. ще държат интереса към играта за дълго време напред. Постепенно нещата ще си дойдат на мястото. В бг както и в другите страни в момента МК се играе сериозно не само от МК фенове, но и от такива, които харесват други бойни игри. Седмичните сесии са напълно постижимо нещо, а ако вземат да оправят онлайна ще е направо супер :)
deadzero
Смъртен
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Юни 02, 2011 11:27 am

Re: МК9 Офлайн тренировъчни сесии за София

Мнение от deadzero »

Е има си онлаин ..... ;)
Аватар
Slavi_MK
Смъртен
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Апр 24, 2011 9:47 pm

Re: МК9 Офлайн тренировъчни сесии за София

Мнение от Slavi_MK »

Онлайна на тази игра е под всякаква критика, спрямо стандарта, който има от другите бойни игри. Пробвал съм огромен брой пъти да играя с хора от бг и в играта има видим лаг, и забавяне, което я прави неиграема лично за мен. Може да се играе като се правят някакви рандом глупости, но и дума не може да става за правене на някакви по-сериозни комбота, пъниш или нещо на по-високо ниво. Дори и някой да се научи да прави с по ранен инпут нещата, тайминга в офлайн играта си остава различен. Аз не съм особено претенциозен в това отношение и ще съм доволен ако качеството на нетплея е поне като в Super Street Fighter IV. В момента е много по-зле от това. Надявам се с пача(който все още липсва за Европа) нещата да се оправят.

До тогава смятам да играя сериозно само офлайн.,
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: МК9 Офлайн тренировъчни сесии за София

Мнение от Gambid »

Всички DLC, пачове и т.н. би трябвало да излязат на 22-ри юни в Европа.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Аватар
Slavi_MK
Смъртен
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Апр 24, 2011 9:47 pm

Re: МК9 Офлайн тренировъчни сесии за София

Мнение от Slavi_MK »

Ок, надявам се да е така. По принцип compatibility packs не е същото като пач за баланса на играта и хот-фикс, но ще видим. Ще кажа на всички веднага като знам и тествам за какво става въпрос. В щатите този баланс пач вече го има от 1 седмица и нещо. Не знам защо за Европа се забави толкова.
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: МК9 Офлайн тренировъчни сесии за София

Мнение от Gambid »

Compatibility Pack-a е, за да могат хората, които нямат новите бойци да играят срещу тях online. С него ще идват и класическите костюми на Cyrax и Sektor.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Публикувай отговор