Това писмо...

timetraveller
Ученик
Мнения: 149
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 1:23 pm

Това писмо...

Мнение от timetraveller »

Това писмо е обиколило света.Това е писмо на щастието ,след прочитането му задължително трябва да го Постнете в още поне 3 Форума в Следвашите 3 часа иначе ще ви се случи нещо много лошо.Ако разпратите писмото ще ви се случи нещо прекрасно.Не си мислете ,че това е някаква Глупост.След постването на това Писмо във Форума на Data.bg то беше изтрито и след 4 дена Модератора Който го беше изтрил Почина ,същото се случи и с Администратора на <a href='http://arenabg.com' target='_blank'>http://arenabg.com</a> преди няколко дена ,той вече е мъртъв защото се опита да спре разпространението на писмото.За разлика от тях тези който са разпратили писмото са били възнаградени щедро и са живяли щастливо и ще живеят така до края на живота си.Ако искате да имате късмет и успех в любовта и парита разпратете писмото дори в повече от 3 Форума ,3 е минималната Бройка.Писмото е Урисано с Магията и съдбата на Илюминати и не е някаква шарлатанство ,истинска магия се крие в тези редове........


Вземи от богатия,за да дадеш на бедния.
sTo4oLo
Учител
Мнения: 402
Регистриран на: Съб Юни 11, 2005 2:14 pm

Re: Това писмо...

Мнение от sTo4oLo »

Хората във този форум както казах вече не спират да ме очудват ... ами няма да го разпростоня ,ако ще да мра ,боли ма !!! <_< Незнам за другите ама аз за тва писмо съм чувал от кат съм бил на във 3 - 4 и не го разпространих тогава ... еми мисля че не съм гушнал букета ... начи ок ... пък и трябва да играя на МК Проекта по който ме зариби дед :P
timetraveller
Ученик
Мнения: 149
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 1:23 pm

Re: Това писмо...

Мнение от timetraveller »

Аз вече го разпространих,сега чакам да ми се случи нещо хубаво!
Вземи от богатия,за да дадеш на бедния.
sTo4oLo
Учител
Мнения: 402
Регистриран на: Съб Юни 11, 2005 2:14 pm

Re: Това писмо...

Мнение от sTo4oLo »

То добре си го разпространил ... ама баш на нас ли намери да го дадеш !Ся ако умра ти си виновен.
_EVIL_
Бог
Мнения: 1047
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 9:40 am
Местоположение: Преди живеех срещу затвора...сега живея срещу нас..1.
Обратна връзка:

Re: Това писмо...

Мнение от _EVIL_ »

Трудно ще се вържа на такава глупост,защото в 5 клас пак ни бяха дали едни писма за който се говореха същите глупости...И кво,кой дал кой не и никва промяна!!Но от добро желание ще го пусна в един форум.
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3441
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Това писмо...

Мнение от Gambid »

timetraveller, по интересни занимания нямаш ли си, та се занимаваш с глупости.
В едно такова писмо пишеше, че ако не го изпратя ще умра до три дни, е това беше преди повече от 10 години и аз съм още жив.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
timetraveller
Ученик
Мнения: 149
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 1:23 pm

Re: Това писмо...

Мнение от timetraveller »

Някои хора са родени с късмет.
Вземи от богатия,за да дадеш на бедния.
Dedovata_Rakavi4ka
Безсмъртен
Мнения: 958
Регистриран на: Нед Фев 13, 2005 12:19 pm
Обратна връзка:

Re: Това писмо...

Мнение от Dedovata_Rakavi4ka »

no comment, който иска да пише аз вече си правя завещанието.
sTo4oLo
Учител
Мнения: 402
Регистриран на: Съб Юни 11, 2005 2:14 pm

Re: Това писмо...

Мнение от sTo4oLo »

То темата е направо за заключване ама айде то админа си знае най добре ;)
_EVIL_
Бог
Мнения: 1047
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 9:40 am
Местоположение: Преди живеех срещу затвора...сега живея срещу нас..1.
Обратна връзка:

Re: Това писмо...

Мнение от _EVIL_ »

timetraveller написа: Аз вече го разпространих,сега чакам да ми се случи нещо хубаво!
timetraveller случи ли те нещо хубаво?? :lol:
Vallez
Учител
Мнения: 449
Регистриран на: Вто Окт 05, 2004 5:01 pm
Местоположение: София-Люлин
Обратна връзка:

Re: Това писмо...

Мнение от Vallez »

timetraveller написа: Това писмо е обиколило света.Това е писмо на щастието ,след прочитането му задължително трябва да го Постнете в още поне 3 Форума в Следвашите 3 часа иначе ще ви се случи нещо много лошо.Ако разпратите писмото ще ви се случи нещо прекрасно.Не си мислете ,че това е някаква Глупост.След постването на това Писмо във Форума на Data.bg то беше изтрито и след 4 дена Модератора Който го беше изтрил Почина ,същото се случи и с Администратора на <a href='http://arenabg.com' target='_blank'>http://arenabg.com</a> преди няколко дена ,той вече е мъртъв защото се опита да спре разпространението на писмото.За разлика от тях тези който са разпратили писмото са били възнаградени щедро и са живяли щастливо и ще живеят така до края на живота си.Ако искате да имате късмет и успех в любовта и парита разпратете писмото дори в повече от 3 Форума ,3 е минималната Бройка.Писмото е Урисано с Магията и съдбата на Илюминати и не е някаква шарлатанство ,истинска магия се крие в тези редове........
Edva li mod na arenabg e po4inal zaradi tfa pismo :angry:
Аватар
Juggernaut
Безсмъртен
Мнения: 848
Регистриран на: Чет Дек 04, 2003 8:16 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Това писмо...

Мнение от Juggernaut »

Edin vapros kum timetraveller: tozi moderator ot arenabg zavarov li se kazva?
Bow to me!
sTo4oLo
Учител
Мнения: 402
Регистриран на: Съб Юни 11, 2005 2:14 pm

Re: Това писмо...

Мнение от sTo4oLo »

Заваров почина много отдавна ,тогава си спомням всеки като подпис си слагаше:

"Заваров мир над прахта ти" Но си спомням тва беше много отдавна ако ваобще той говори за него.
Scorpion
Бог
Мнения: 1085
Регистриран на: Вто Авг 24, 2004 1:06 pm
Местоположение: Netherrealm
Обратна връзка:

Re: Това писмо...

Мнение от Scorpion »

timetraveller написа: Това писмо е обиколило света.Това е писмо на щастието ,след прочитането му задължително трябва да го Постнете в още поне 3 Форума в Следвашите 3 часа иначе ще ви се случи нещо много лошо.Ако разпратите писмото ще ви се случи нещо прекрасно.Не си мислете ,че това е някаква Глупост.След постването на това Писмо във Форума на Data.bg то беше изтрито и след 4 дена Модератора Който го беше изтрил Почина ,същото се случи и с Администратора на <a href='http://arenabg.com' target='_blank'>http://arenabg.com</a> преди няколко дена ,той вече е мъртъв защото се опита да спре разпространението на писмото.За разлика от тях тези който са разпратили писмото са били възнаградени щедро и са живяли щастливо и ще живеят така до края на живота си.Ако искате да имате късмет и успех в любовта и парита разпратете писмото дори в повече от 3 Форума ,3 е минималната Бройка.Писмото е Урисано с Магията и съдбата на Илюминати и не е някаква шарлатанство ,истинска магия се крие в тези редове........
Точно това ли което си написал трябва да пратим точно това. А ако го пратим в повече от 3 форума.

//ЕДИТ:
Аз го разпостраних в 6 форума. Ами сега не можеше да рискувам, а и утре имам изпит по англииски който е много важен за мен, и наистина ще ми трябва късмет.
timetraveller
Ученик
Мнения: 149
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 1:23 pm

Re: Това писмо...

Мнение от timetraveller »

Аз не знам нито за модератори,нито за нищо.Просто копирах пимото и постнах тука.
Вземи от богатия,за да дадеш на бедния.
Заключено