Бъгове

Публикувай отговор
Igor
Смъртен
Мнения: 39
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 7:10 pm

Бъгове

Мнение от Igor »

бъговете е любимата ми тема като става въпрос за MK
сайта е направо страхотен и е най-добрият български такъв, който съм виждал досега, но забелязах, че секцията за бъгове на MK2 куца. Та искам да помогна да я запълните, щото имам тонове за нея + за UMK3, MK4, MK1 и даже 1 бъг за МКМ B)
имам картинки на бъговете, само дето повечето за MK2 съм ги снимал с фотокамера и са зле откъм качество, щото нямаше как иначе понеже бъговете са предимно само за PC версията и аз я имах само за DOS :blink: , както и MK3 и трябваше да играя с системна дискета, подържаща CD-ROM под DOS :blink:
бе луда работа... btw исках да питам как правите филмчетата, щото най-добре ще е ако бъговете се направят като видео :rolleyes:
проблема е там, че няма къде да ги кача, щото съм от Варна и единствения сървър, на който можех да качвам е free.datacom.bg
ако ми кажете също къде мога да ги кача ще е супер ;)


Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: Бъгове

Мнение от ded »

bugovete za mk2 sa malko zashtoto tova e stara i neprerabotena sekcia, zasega sekciite koito sa preraboteni ot men i gambid sa mk1/mk3/umk3/mkt v momenta rabotim po mk2.

prati mi bygovete za mk1 i mk3 koito kaza che imash, zashtoto moje da se okaje che gi ima napisani i da sa drugi raznovidnosti prosto (kakto dosta 4esto se slu4va naposledak).

az pravq clip4eta s CamStudio i ka4vam na sobstven domain, no shte e po dobre da ima screenshots zashtoto ne mojem da ka4vame film4eta za vseki edin byg.
Bor1s
Смъртен
Мнения: 27
Регистриран на: Чет Юни 15, 2006 4:57 am
Местоположение: Търговище
Обратна връзка:

Re: Бъгове

Мнение от Bor1s »

На мене всащност ми е интересно защо по новите версии на MK имат по-малко бъгове от старите(поне според сайта)?Не би ли трябвало да е обратното тъй като по-новите са по-големи и сложни?Или пък просто не са открити още или не сте ги побликували?А за единицата,да речем,всички бъгове ли са открити?Ако да то колко време е отнело това и някой играл ли си е да ги оправи?
Mess with the best,die like the rest
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3441
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Бъгове

Мнение от Gambid »

Не можеш да знаеш дали са открити всички бъгове, това е невъзможно, тъй като и създателите не знаят колко са.

За новите игри в секциите има малко бъгове защото:
1. Малко бъгове са открити
2. Много бъгове не са публиикувани
3. Секциите не са update-вани от доста време
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Аватар
Juggernaut
Безсмъртен
Мнения: 848
Регистриран на: Чет Дек 04, 2003 8:16 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Бъгове

Мнение от Juggernaut »

Bor1s написа: На мене всащност ми е интересно защо по новите версии на MK имат по-малко бъгове от старите(поне според сайта)?
Това не е точно така.MK Deception е пълна с бъгове, да не говорим, че и самият gameplay е страшно осакътен.Konqrr и Danadbab са заснели голяма част от бъговете, клипчетата на които можеш да изтеглиш от <a href='http://kmk.centrum-group.com/archive/mo ... fs-n-bugs/' target='_blank'>тук</a>.Колкото до MK Deadly Alliance и там има доста glitcho-ве, но като цяло е по-стабилна от Deception.
Bow to me!
Bor1s
Смъртен
Мнения: 27
Регистриран на: Чет Юни 15, 2006 4:57 am
Местоположение: Търговище
Обратна връзка:

Re: Бъгове

Мнение от Bor1s »

А задълйително ли е по-новите игри да имат повече бъгове от по-старите?
А колко време ще му отнеме на производителя да ги оправи?
Mess with the best,die like the rest
_EVIL_
Бог
Мнения: 1047
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 9:40 am
Местоположение: Преди живеех срещу затвора...сега живея срещу нас..1.
Обратна връзка:

Re: Бъгове

Мнение от _EVIL_ »

пфф попринцип бъгове не трябва да има...нали така се замисля играта. Създателя не ги слага целенасочено, става от някви грешки или като почнещ да млатиш клавиятурата и може да станат странни неща...
KuHTaPo
Велик Учител
Мнения: 696
Регистриран на: Пон Юни 23, 2003 6:51 am

Re: Бъгове

Мнение от KuHTaPo »

nqma igra bez bugove ;)
Аватар
ERrorMAKro
Безсмъртен
Мнения: 876
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 8:47 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Бъгове

Мнение от ERrorMAKro »

Коя ?
Публикувай отговор