Error Report

Публикувай отговор
Neo
Бог
Мнения: 1261
Регистриран на: Пет Юни 18, 2004 10:19 pm

Error Report

Мнение от Neo »

Отдавна се каня да напиша нещо подобно но следкато видях че в МК2 частта където се опоменава за кои пларформи е излязла МК2 пише за боец в Gameboy версията съществува боец на име Sub-Zaro малко се възмутих.Е като цяло има някоя и друга правописна грешка в сайта но моля Gambid да се погрижи тая да се оправи.Все пак несъвършенствота ни прави уникални ама в МК сайт седи мааалко не добре.


There is no knowledge that is not power!
Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: Error Report

Мнение от ded »

pravihme update na mk3, umk3 i mkt sekciite, kato se stigne do mk2 i tova shte se opravi, kakto i she se dobavi tonove nova informacia nepublikuvana nikude do sega.
Neo
Бог
Мнения: 1261
Регистриран на: Пет Юни 18, 2004 10:19 pm

Re: Error Report

Мнение от Neo »

Чакам с нетърпение!(дано този upgrade не се прточи като предишният(на че не си заслужаваше))
There is no knowledge that is not power!
Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: Error Report

Мнение от ded »

emi az predostavqm samo informaciata, gambid q obrabotva, taka 4e zavisi vse pak ot nego, predpolagam che nqma da e skoro zashtoto my predstoi i patuvane...
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Error Report

Мнение от Gambid »

emi az predostavqm samo informaciata, gambid q obrabotva, taka 4e zavisi vse pak ot nego, predpolagam che nqma da e skoro zashtoto my predstoi i patuvane...
То да беше само пътуването :(
Предстои ми цялостна смяна на начина ми на живот. И все още не знам колко време ще ми остава за сайта. Колкото и да е, едно е сигурно, той няма да бъде затворен.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: Error Report

Мнение от ded »

vsqko neshto s vremeto si, nikoi ne te prishporva. az pomagam s kakvoto moga
Neo
Бог
Мнения: 1261
Регистриран на: Пет Юни 18, 2004 10:19 pm

Re: Error Report

Мнение от Neo »

Ами да аз се шегувам когато тогава.Предишният upgrade беше изумителен и приемете най-искренните ми поздравления.Е и аз се опитвам да допринеса нещо в случая просто ви казвам че има малка но определено горзна правописна грешка.BTW Gambid миля че си ми казвал за какво се отнася това пътуване и мога само да ти кажа успех!!!
There is no knowledge that is not power!
Scorpion
Бог
Мнения: 1085
Регистриран на: Вто Авг 24, 2004 1:06 pm
Местоположение: Netherrealm
Обратна връзка:

Re: Error Report

Мнение от Scorpion »

Spored men mortal kombatite za GBC ne stavat Moje da se po spri za MK za GBA
Публикувай отговор