irc kanala

Scorpion
Бог
Мнения: 1085
Регистриран на: Вто Авг 24, 2004 1:06 pm
Местоположение: Netherrealm
Обратна връзка:

Re: irc kanala

Мнение от Scorpion »

Sigorno Gambid se e namesil :lol: Az ne sam vlizal nikoga tam i ne milsq da vlizam za6toto ne haresvam 4ata no moje nqkoi den da vlezem vednaj da vidq kakvo e.


k1990
Смъртен
Мнения: 64
Регистриран на: Съб Сеп 03, 2005 10:25 pm
Местоположение: Kardjali[selo]

Re: irc kanala

Мнение от k1990 »

trivia s vaprosi ot mk spored men bi bilo interesno
AC1984
Боец
Мнения: 218
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 8:11 pm
Местоположение: Philadelphia,USA

Re: irc kanala

Мнение от AC1984 »

Ne sum pisal ot dosta vreme tyk no reshih da se otbiq i da drasna nqkolko reda. Purvo iskam da kaja che mi stava dosta kofti kato cheta temi koq ot koq po glypava.Nikoi v tozi forym ne nablqga na MK kato na igra s golemi vuzmojnosti za obmqna na informacia i opit.95% ot temite se bazirat na vremenni i nenyjni aspekti kato naprimer koi haresvate poveche?SUB s maska ili SUB bez maska. Kraino vreme e sekciata igri da se sujivi i horata da pochnat da igraqt poveche ot kolkoto da prikazvat. Ima napisani strategii za UMK i MK za koito nikoi 5 pari ne dava. a tova si e bykvalno podneseno na tepsiq.(neka ne zabravqme che nqkoi horica sa si schypili prustite ot igra dokato stignat do podobni resheniq i zakliychenie po otnoshenie na gameplay i t.n.)Saita bulva ot informacia blagodarenie na ded_ i gambid a horata produljavat da obsujdat glypostite.
Sushto taka iskam da otpravq edno suobshtenie kum UMK igrachite...te si znaqt koi sa...ne sa mnogo.Igraite UMK online!!!!!!
Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: irc kanala

Мнение от ded »

В Youtube канала, сайта върви много успешно м/у другото Мони :) Сега навсякъде по МК сайтовете е мъртвило, най-вече заради застоя на новата MK игра, да се надяваме, че до края на годината нещата ще се оправят.
AC1984
Боец
Мнения: 218
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 8:11 pm
Местоположение: Philadelphia,USA

Re: irc kanala

Мнение от AC1984 »

Искренно се надявам да си прав :-)
Аватар
_S_h_i_n_n_o_k_
Смъртен
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Мар 13, 2010 2:30 pm
Местоположение: Netherealm

Re: irc kanala

Мнение от _S_h_i_n_n_o_k_ »

Чат канала наистина е супер
Публикувай отговор