Критика към Lord Dragu

Заключено
Аватар
icd
Учител
Мнения: 435
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 8:42 pm

Критика към Lord Dragu

Мнение от icd »

Значи искам да започна с това,че това момче с власт е като луд с картечница.Не може всеки,който открие някоя яка стара тема,като напише пост и веднага да бъде баннат.Бих искал от Gambid или който и да било друг да провери това,защото на всички ни е известно,че е имало далеч по-кофти случай от този на timetraveller.Ето например случая с gen4o_nashestvenika.Тогава хората с власт бяха Gambid,ded_,Squall_1st и сигурно има още много други и никога не са се правили на велики или нещо от сорта.2-рата ми забележка е,че въпросният пич е от 1 година в сайта и вече се държи все едно той го е направил.3-тата забележка е към Gambid,и то не толкова забележка колкото шок за мен и препоръка може би към Gambid.Та тя е,че ми е много любопитно как има пичове,които правят всевъзможни неща сайта да съществува и да е интересен като Erorrmakro с неговите combo klip4eta и какво ли още не и не е от вчера тук.

П.С. Сега съм сигурен,че ако Lord Drago види темата аз съм с готови минимум 50% warn.Но поне ще се радвам да да разбера,че Gambid e успял да я види и дано се вземе поука ;).

И също да благодаря за търпението на тия,който са го прочели.


Lord Dragu
Боец
Мнения: 287
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 1:40 pm
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

Re: Критика към Lord Dragu

Мнение от Lord Dragu »

Vidqh q.
i te razbiram napulno.

Priznavam tiq dni bqh malko po-strog.

No ne se trevojete s vas na glava ne moje da se izleze.

Tuj che ne se trevoji....nqma warn ot men.


Ako sum obidil nqkogo to mu se izvinqvam naj-iskreno.
Ako li puk nqkoj me e obidil(kakto timetravlleer me obidi posredstvom PM) mu proshtavam.

Tuj che kakto vika Dqdo Pop- Mir Vam.

Edinstvenoto, koeto iskam e da se spazvat pravilata.
Icd radvam se che se zavurna.
mksecrets.net Content Menager

Като част от екипа на сайта ще напрвя всичко най-добро за него!
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Критика към Lord Dragu

Мнение от Gambid »

По повод на създалата се ситуация искам да направя нещо като официално изявление. Все пак като администратор, аз нося най-голяма отговорност за реда и спокойствието във форума.

Искам също да кажа, че самата ситуация е особенно неприятна за мен и ми се искаше да не бях попадал в нещо подобно.

Но, уви като админ се налага.
icd написа:Значи искам да започна с това,че това момче с власт е като луд с картечница.Не може всеки,който открие някоя яка стара тема,като напише пост и веднага да бъде баннат.Бих искал от Gambid или който и да било друг да провери това,защото на всички ни е известно,че е имало далеч по-кофти случай от този на timetraveller.Ето например случая с gen4o_nashestvenika.Тогава хората с власт бяха Gambid,ded_,Squall_1st и сигурно има още много други и никога не са се правили на велики или нещо от сорта.
Когато Lord Dragu бе направен част от екипа на мен лично ми бяха напълно ясни, както миналото му във форума, така и популярността му сред останалите потребители тук.
И честно казано очаквах подобна ситуация, само че с остра реакция от страна на потребителите.

Поради тази причина той е направен Content Manager, като може да прилага правата си на модератор в екстремни ситуации.

Очевидно в случея той си е изтървал нервите и е приел нещата прекалено навътре, стигайки и до крайности и заплахи. За което аз лично се извинявам и се гарантирам, че ще направя всичко възможно да няма повече такова отношение от страна на хора от екипа към потребители.
icd написа:2-рата ми забележка е,че въпросният пич е от 1 година в сайта и вече се държи все едно той го е направил.
Аз полагам всичко възможно да поставя хората от екипа при равни условия, така че никой да не се чувства по-малка част от него.

За нещастие и в този случей си прав.
icd написа:3-тата забележка е към Gambid,и то не толкова забележка колкото шок за мен и препоръка може би към Gambid.Та тя е,че ми е много любопитно как има пичове,които правят всевъзможни неща сайта да съществува и да е интересен като Erorrmakro с неговите combo klip4eta и какво ли още не и не е от вчера тук.
Тук не разбрах какво точно имаш предвид, но предполагам, че питаш, защо такива хора не са част от екипа, а той е.

Отговорът е прост, никога не са изявявали кой знае колко голямо желание.
Или и да са, е било в момент, в който не е имало нужда от хора.
icd написа:П.С. Сега съм сигурен,че ако Lord Drago види темата аз съм с готови минимум 50% warn.Но поне ще се радвам да да разбера,че Gambid e успял да я види и дано се вземе поука ;).

И също да благодаря за търпението на тия,който са го прочели.
Никой не е с николко % warning level.
Най-малко пък ти, знаеш че когато критиката е обоснована не я избягвам.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: Критика към Lord Dragu

Мнение от ded »

Ако има в бъдеще подобни проблеми силно толерирам подобни теми, така че, не се притеснявайте и казвайте всичко както си е 8)
Аватар
icd
Учител
Мнения: 435
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 8:42 pm

Re: Критика към Lord Dragu

Мнение от icd »

Iskreno blagodarq i na 3-ma vi za proqvenoto razbirane i turpenie.I se izvinqvam ako sum obidil nqkogo ili neshto ot sorta s tazi tema.A otnosno 3-tata zabelejka,Gambid razbral si kakvo sum imal predvid ;).
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Критика към Lord Dragu

Мнение от Gambid »

Спокойно, можеш да си сигурен, че обидени няма.
Добре е да си казваме нещата на време. От премалчаване страда само сайта :lol: :lol: :lol:
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Scorpion
Бог
Мнения: 1085
Регистриран на: Вто Авг 24, 2004 1:06 pm
Местоположение: Netherrealm
Обратна връзка:

Re: Критика към Lord Dragu

Мнение от Scorpion »

.
Последно промяна от Scorpion на Съб Юни 21, 2008 6:59 pm, променено общо 1 път.
Аватар
fymfifa
Боец
Мнения: 265
Регистриран на: Нед Авг 06, 2006 9:25 pm
Местоположение: Ирак
Обратна връзка:

Re: Критика към Lord Dragu

Мнение от fymfifa »

Scorpion написа:Са и по една свирка да си направите.
Сложете му едно банче, ей така за душата :lol:
Scorpion
Бог
Мнения: 1085
Регистриран на: Вто Авг 24, 2004 1:06 pm
Местоположение: Netherrealm
Обратна връзка:

Re: Критика към Lord Dragu

Мнение от Scorpion »

Не не не не не искам бан :lol: не искам пак проблеми с Gambid. Едитнах го. Мислех че малко хумор няма да навреди ама ае. Сори.
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Критика към Lord Dragu

Мнение от Gambid »

Scorpion написа:Не не не не не искам бан :lol: не искам пак проблеми с Gambid. Едитнах го. Мислех че малко хумор няма да навреди ама ае. Сори.
Има ситуации, в които хумора не е най-умесното нещо.
За да се избегнат подобни изказвания затварям темата. Мисля, че всички схванаха идеята, с която беше създадена и ситуацията беше изяснена.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Заключено