Помогнете да запазим сайта активен!

_EVIL_
Бог
Мнения: 1047
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 9:40 am
Местоположение: Преди живеех срещу затвора...сега живея срещу нас..1.
Обратна връзка:

Re: Помогнете да запазим сайта активен!

Мнение от _EVIL_ »

това че сайта си е най-добрия и пълен няма спор.Аз просто вече нямам време да влизам и да играя.Незнам с тая тема какво се постига, но Гамбид си знае най-добре.Не ми се вярва да зареже така сайт на 6/7 години. :)

Между другото, ако на някой му се играе в МАМЕ да пише утре съм свободен.Само не ме питайте какво е това и как се стартира щот и аз съм забравил :lol: :lol:


Аватар
ermak.nsr
Учител
Мнения: 365
Регистриран на: Чет Мар 22, 2007 8:24 pm
Местоположение: Русе,България

Re: Помогнете да запазим сайта активен!

Мнение от ermak.nsr »

Линка към сайта го има в PCmania няма много смисал да го слагаме в подписи и такива работи.Това с подписите го бях направил с един мой форум и се оказа,че само съжалявах за това целия форум беше тотално оспамен и го оставих.
|-----|
| 0
| /|\
| / \
Той слушаше чалга
Аватар
Nightshifter
Смъртен
Мнения: 65
Регистриран на: Сря Юли 20, 2005 6:56 am
Местоположение: Blagoevgrad

Re: Помогнете да запазим сайта активен!

Мнение от Nightshifter »

Съгласен съм с инициативата на Lord Dragu! Но обективно погледното, сайта няма нужда от популяризиране, а от ДОпопуляризиране. Лично аз не смятам, че са много МК феновете, които незнаят за този сайт. А и подръжката на сайт, никак не е лесна работа, особено като се има впредвид, че сайта се разработва на два езика. Така че, на повечето "фенове", които са решили да критикуват сайта - като не им е интересно, да си направят сами сайт!
Аватар
fymfifa
Боец
Мнения: 265
Регистриран на: Нед Авг 06, 2006 9:25 pm
Местоположение: Ирак
Обратна връзка:

Re: Помогнете да запазим сайта активен!

Мнение от fymfifa »

Кво стана с Lord Dragu? Когато имаше пълни модераторски права денонощно висеше тука и даже направи темата, за да покаже, че уж е много заинтересован, а сега, когато е лимитиран в Content Manager и веднъж не съм го мярнал? Явно човека само своята изгода си гледа ...
Аватар
ermak.nsr
Учител
Мнения: 365
Регистриран на: Чет Мар 22, 2007 8:24 pm
Местоположение: Русе,България

Re: Помогнете да запазим сайта активен!

Мнение от ermak.nsr »

Nightshifter,мисля че преразказването на мнения е излишно.Сайтът го има добавен към спсъка Friends/link на всеки МК сайт а може би и на много други.Според мен ще е добре и ако сайта бъде добавен в списъка friends на zamunda.net.Но това е лично мое мнение Gambid да си решава :)
|-----|
| 0
| /|\
| / \
Той слушаше чалга
Аватар
Nightshifter
Смъртен
Мнения: 65
Регистриран на: Сря Юли 20, 2005 6:56 am
Местоположение: Blagoevgrad

Re: Помогнете да запазим сайта активен!

Мнение от Nightshifter »

ermak.nsr това не е преразказване, а обобщаване на отговорите :)
Lord Dragu
Боец
Мнения: 287
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 1:40 pm
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

Re: Помогнете да запазим сайта активен!

Мнение от Lord Dragu »

1.Правата не са ми лимитирани!
Друго тъй като нямам все още ПС, нито достъп до интернет-нямаше възможност да посещавам сайта. Цяло лято си имах достатъчно проблеми свързани с ходене по лекари и болници, чудех се как е сайта но нямах достъп до интернет тъй като няма компютърна зала в мястото където живея.

2.Предполагам лесно е да се критикува без да знаеш причините за моето отсъствие.

Но ще ви кажа нещо....на никого не съм длъжен да давам обяснение какво правя и защо го правя!

3.Нямам за цел да обидя някого от вас, но мисля и че вие нямате право да ми държите сметка.

4.Не съм видял някой от нас да е държал сметка на някой потребител и то публично защо не е активен или не посещава сайта!

Надявам се че се разбрахме :!:

ПС: Тук никой от екипа не работи за своя собствена изгода било то админ или стаф!
mksecrets.net Content Menager

Като част от екипа на сайта ще напрвя всичко най-добро за него!
Аватар
valko
Смъртен
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Дек 11, 2008 8:19 am

Re: Помогнете да запазим сайта активен!

Мнение от valko »

В главното менюто на форума предлагам да сложете копче или нещо подобно (на видно място), което да ни препраща обратно към сайта. Това ще ни спести доста от ровичкането в браузера.
Lord Dragu
Боец
Мнения: 287
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 1:40 pm
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

Re: Помогнете да запазим сайта актив

Мнение от Lord Dragu »

Dobra ideq shte govorq s Gambid za tova...to i az si misleh sushtoto.
mksecrets.net Content Menager

Като част от екипа на сайта ще напрвя всичко най-добро за него!
Публикувай отговор