Относно активноста във форума.

Squall_1st
Учител

Post by Squall_1st »

icd wrote:Squall аз лично имам доста приятели,които смятаха МК за тъпа игра,но аз реших да им покажа всъщност какво представлява.Те казваха,че графиката й е лоша и изобщо не искаха да се захващат с нея ама след като ги помолих да ме погледат малко как играя на Trilogy и MK4 искаха много да ги науча как се правят комбота с MAXDMG и други.Та стана както оная поговорка посрещаш по дрехите изпращаш по акъла.Аз лично мисля,че за да има повече фенове на МК трябва да се измисли начин за patch-ване на по-новите игри МК за РС.Ето това е причината в България да има малко фенове.В по-богатите страни има повече фенове щото имат възможност да си купят конзоли ама ние тук не(с малки изключения).
Ясно е че ги има, забелязал съм че доста се кефят на MK4 - за разлика от мен. :D

Но, имам предвид - повече хора за форума. ;) Не е лошо, да покзваш както играта, така и форума на свойте приятели.
Image

Dedovata_Rakavi4ka
Безсмъртен

Post by Dedovata_Rakavi4ka »

emi pri uslovie che pove4eto hora tuk ne znaqt shto e kaillera.. pone da stavat nqkakvi mazanici, nali vse pak zaradi igrata sme tuk.

kakto i da e, az nqmam mnogo vreme a i otsqkude sym zagubil forma. samo ako izleze nqkoe novo kombo video, koeto ded_ e pravil go gledam.

ded
Бог

Post by ded »

Dedovata_Rakavi4ka wrote: samo ako izleze nqkoe novo kombo video, koeto ded_ e pravil go gledam.
comming soon :rolleyes:

sTo4oLo
Учител

Post by sTo4oLo »

Dedovata_Rakavi4ka wrote: emi pri uslovie che pove4eto hora tuk ne znaqt shto e kaillera.. pone da stavat nqkakvi mazanici, nali vse pak zaradi igrata sme tuk.

kakto i da e, az nqmam mnogo vreme a i otsqkude sym zagubil forma. samo ako izleze nqkoe novo kombo video, koeto ded_ e pravil go gledam.
Абсолютно! И аз съм тъка просто нямам време.

FeNrIr
Боец

Post by FeNrIr »

друго мое мнение аз влязох в този форум за да се науча да играя по добре обаче единствената тема полезна която видях бе терминологията на дед останалото е шоута филми любими бойци и спам
не е важно кой на кой духа а да водиш духовен живот<br><a href='http://www.pro-board.com/index.php?prob ... nv&act=idx' target='_blank'>mnoo qk mk forum</a>

ERrorMAKro
Безсмъртен

Post by ERrorMAKro »

FeNrIr wrote: друго мое мнение аз влязох в този форум за да се науча да играя по добре обаче единствената тема полезна която видях бе терминологията на дед останалото е шоута филми любими бойци и спам
Значи не си гледал внимателно.

Прочети <a href='http://www.mksecrets.net/forums/bg/inde ... wtopic=573' target='_blank'>тази тема</a> ( цялата ).

FeNrIr
Боец

Post by FeNrIr »

извинявам се че не поясних говоря за мк4 и голд
не е важно кой на кой духа а да водиш духовен живот<br><a href='http://www.pro-board.com/index.php?prob ... nv&act=idx' target='_blank'>mnoo qk mk forum</a>

ded
Бог

Post by ded »

AC1984
Боец

Re: Относно активноста във форума.

Post by AC1984 »

"Причината е проста - феновете малко, а разбирачите много. Разбирайте го както искате"

Амин!!!! Някои нямат време,на други пък мултимедиата и дизайна им пречи. Абе аз по цел ден уча,спя по 4-5 часа и пак намирам време да играя МК,както и да следя МК сайтовете. Я се стегнете малко...На крива ракета космоса й пречи.
Image

_S_h_i_n_n_o_k_
Смъртен

Post by _S_h_i_n_n_o_k_ »

сайта наистина се умъртви малко.Феновете са малко а разбирателите много

Lord Dragu
Учител

Post by Lord Dragu »

Che koj ti e kazal che sajta e umurtven?! LOL!

Moje bi foruma ne e activen da, murtuv veche no puk sajta si ostava aktiven lol!

PS Ako imash nujda ot vuprosi za PSP az se zanimavam s psp i sum chlen na hackerskiq otbor TEAM GEN!

Imash predvid MK4 - a ne Gold nali?

Trqbva da vuvedesh koda za secretnoto menu i togava da izpolzvash formulata ot butoni!
http://psporg.co.nr

mksecrets.net Content Menager

Като част от екипа на сайта ще напрвя всичко най-добро за него!

specter

Post by specter »

Щом смятате, че липсва някаква информация, пишете каква и @Gambid ще реши дали да я добави. Толкова е просто. ;)

DJ_d
Ученик

Post by DJ_d »

Хей какво става с втория сезон на МК,кога ще почва???
Image
Image

Gambid
Бог

Post by Gambid »

На този въпрос не му е мястото тук.
I Rule This World!

Image

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster

Post Reply