Kakvi igrovi janrove predpo4itat fenovete na MK?

Аватар
sektor 1998
Смъртен
Мнения: 23
Регистриран на: Вто Май 08, 2007 3:56 pm

Re: Kakvi igrovi janrove predpo4itat fenovete na MK?

Мнение от sektor 1998 »

mi az se kefa na hitman,PoP.malko na tomb raider(4e koi ne go kefi kaka lara) :D :D .kefat me igri ot WW2 ,kato call of duty,medal of honor,batlefield i dr, na half sushto makar che mraziq head crabs,tenchu,alien vs predator,max payne i tva e kvoto se seshtam zasega :mrgreen:
Последно промяна от sektor 1998 на Сря Юли 30, 2008 6:34 pm, променено общо 1 път.


MK RULES!
Аватар
Nightshifter
Смъртен
Мнения: 65
Регистриран на: Сря Юли 20, 2005 6:56 am
Местоположение: Blagoevgrad

Re: Kakvi igrovi janrove predpo4itat fenovete na MK?

Мнение от Nightshifter »

Baldur's Gate 2 и God Of War (жалко, че е кратичка и за 5 часа я превърташ... ама пак си кърти яко 8) )
P.S. В един форум някой си бе написал, че BG2 е подно на Diablo RPG - горкия човек... даже и Господари на Ефира да му дадат златен Скункс пак ще му е малко...
Аватар
gen4o_na6estvenika
Ученик
Мнения: 112
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 9:08 am

Re: Kakvi igrovi janrove predpo4itat fenovete na MK?

Мнение от gen4o_na6estvenika »

А,аз обичам също и стелтове.Добре че Сектор ме сети.Hitman Contarcts и Hitman Blood Money се спуквах да ги играя.Thief III също много го играех.От Splinter Cell играх само Double Agent.Играл съм и какви ли не други стелтове,но от тези съм най-доволен.
Последно промяна от gen4o_na6estvenika на Нед Ное 16, 2008 8:24 pm, променено общо 1 път.
jivko_r
Боец
Мнения: 195
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 2:39 pm

Re: Kakvi igrovi janrove predpo4itat fenovete na MK?

Мнение от jivko_r »

Обичам да играя походови стратегии и куестове. Пример Колонизация и Грим Фанданго
Аватар
Nightshifter
Смъртен
Мнения: 65
Регистриран на: Сря Юли 20, 2005 6:56 am
Местоположение: Blagoevgrad

Re: Kakvi igrovi janrove predpo4itat fenovete na MK?

Мнение от Nightshifter »

Grim Fandango.... аааххх - времена :D
Аватар
ermak.nsr
Учител
Мнения: 365
Регистриран на: Чет Мар 22, 2007 8:24 pm
Местоположение: Русе,България

Re: Kakvi igrovi janrove predpo4itat fenovete na MK?

Мнение от ermak.nsr »

Wolfenstein поредицата от 3D(1992) до Return to castle wolfenstein.Quake 2 и 4,3ката sux.Doom3,prey,Metal gear solid 2:sons of liberty,Soul calibur 1 и 3,World of warcraft(WOW) red alert 2 ,C&C tiberium wars,diablo2.Това са игрите,които ме кефат в момента (POP и TR вече сам ги писал пак и вече не остана за играене от тях :D ) надявам се всички да сте ги чувал и да знаете от какъв жанр са.
|-----|
| 0
| /|\
| / \
Той слушаше чалга
Публикувай отговор