Въпрос за евентуалното продължение

Публикувай отговор
JoaquinViggo

Въпрос за евентуалното продължение

Мнение от JoaquinViggo »

Просто видях филма и го харесах. Искрено се надявам да бъде направено продължение, фокусирано върху действителния турнир. Имайки предвид това, кой според вас ще се бие за Земното царство по време на турнира? Кой от шампионите на Earthrealm (през всички игри) смятате, че ще бъде включен в следващия филм. Джони Кейдж е очевиден, но кой друг?


Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Въпрос за евентуалното продължение

Мнение от Gambid »

Филмът за момента се представя много добре финансово, което е едно от най-важните неща, за да бъде създадено продължение.

Филмът сопред мен е ок, но си има някои сериозни недостатъци, които според мен трябва да бъдат отстранени в евентуално продължение:

1. Cole Young е според мен ненужен и е редно да му видят сметката в началото на следващия филм.
2. Нов актьор за Raiden.
3. Goro беше представен като изключително слаб персонаж. Беше победен от герой, който няколко дни преди това беше смачкан на ринга от човек. Нищо заплашително, нищо, което да се сравни с това, което е той в играта.
4. По добър editing и сюжет.

Що се отнася до това, кой очаквам да бъде включен:

- Johnny Cage
- Noob Saibot
- Kitana
- Sub-Zero (Kuai Liang)

Накрая бих показал и Shao Kahn (евентуално). Не бих бързал с това да разкривам прекалено много ако се цели поредица филми тип Marvel и DC.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Публикувай отговор