Измислете си боец

Публикувай отговор
specter

Измислете си боец

Мнение от specter »

Съжалявам ако има друга подобна тема, но това ми се стори някак интересно. Опишете какъв боец бихте искали да вкарат в МК9. Ако ви се занимава, може да го нарисувате и да го покажете. Ще е супер ако му измислите и фатали, или още по-добре ако му измислите и история. :)


Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3441
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Измислете си боец

Мнение от Gambid »

Не виждам тази тема да стане много популярна. Защо не започнеш ти :)
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
specter

Re: Измислете си боец

Мнение от specter »

Spektre

Описание:
Черен суичър с две жълти ивици, черен панталон, жълта маска като на нинджите, жълти протектори на краката, два дълги меча на гърба.

История:
Произходът на Spektre е все още неизвстен. За него се знае само, че сега се обикаля из мрачните гори и търси отмъщение. Някои казват, че търси убиеца на своето семейство и е готов да го подложи на вечни страдания. Spektre убива по най-жестокия начин всеки който нарушава спокойствието му в гората.

Фатали:
Hedgehog - Забожда кунаи в ръцете, краката, накрая прекратява мъките на врага с два в гърлото.
Grilled chicken - Нагрява си единия меч с пирокинеза, забожда го в стомаха на противника и той се запалва.

----------

Ако направиш галерия за наши нарисувани герои, тогава може да го нарисувам. Сега не ми се занимава. :) Вече дори имам идея за продължение на историята в следващата част, но за момента ще си замълча, че няма да е интересно. Не че това което написах е много интересно де. :lol:
Аватар
DJ_d
Боец
Мнения: 152
Регистриран на: Съб Мар 17, 2007 7:07 pm
Местоположение: In The Future

Re: Измислете си боец

Мнение от DJ_d »

Можеш да направиш своя герой на МК Армагедон и да го покажеш.
Ама като гледам той по-скоро е Хищникът :D
specter

Re: Измислете си боец

Мнение от specter »

Тоя дето е в Alien vs. Predator ли? За него нищо не знам.
SHAO KAHN
Боец
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Сеп 04, 2003 5:50 pm
Местоположение: София-СМолян

Re: Измислете си боец

Мнение от SHAO KAHN »

Аз бих си направил боец на име Сидер;д.Фаталът му ще бъде да отиде до другия играч и да почне да му вика в ухото ИЗВИНИ СЕ:Д,втория фатал ще му бъде да вкара противника в газова камера.Специални движения ще са му удара с чук на Шао Кан,и плюене на зелена течност като на reptile;d
Съединението прави силата
Публикувай отговор