Arcade

Публикувай отговор
specter

Arcade

Мнение от specter »

Знае ли някой как мога да си направя аркадна машина евтино и да подкарва игри които наистина са за това?


Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: Arcade

Мнение от ded »

specter

Re: Arcade

Мнение от specter »

Някои неща съм ги прегледал. Малко сложно ми се вижда, а и скъпо. Особено пък такива лепенки не помня да съм виждал в някой магазин. Мисълта ми е да си направя такава игра от стар телевизор и Famicom, като събера "вътрешностите" на телевизора и конзолата в една кутия например. Обаче не знам дали ще стане добре с такава платка от джойстик. Не е голяма, а и бутоните ще са много близо. Благодаря все пак. :) Изглеждат доста хубави. Може след време да пробвам да си направя като техните, но ако някой има други идеи, ще съм му благодарен ако сподели.
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3441
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Arcade

Мнение от Gambid »

Искаш да си направиш аркаден автомат като ползваш NES. Интересно ще е да се играе Mario на аркаден автомат.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
specter

Re: Arcade

Мнение от specter »

Доколкото знам, първите аркадни машини на Nintendo са били такива. :) Ако не мога да направя игра с монети, поне да е от NES. Обаче сега проблемът ми е намирането на бутони и ръчка за Arcade. Днес разпитах няколко човека и никой не знае къде ги има.
Публикувай отговор