Клавиатура

Публикувай отговор
Titko

Клавиатура

Мнение от Titko »

Откакто си взех лаптоп забелязах,че когато играя на Mame UMK3 имам проблем с правенето на някои движения.По-точно движенията,които изискват няколко копчета натиснати наведнъж,като slide на sub-zero или leg throw-a на Sonya.Имали ли сте подобни проблеми?В интернет прочетох ,че това е проблем идващ от самата клавиятура.Имате ли някакво решение на проблема?


Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: Клавиатура

Мнение от ded »

Да, не я играй на клавиатурата на лаптопа ;]
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Клавиатура

Мнение от Gambid »

Titko написа:Откакто си взех лаптоп забелязах,че когато играя на Mame UMK3 имам проблем с правенето на някои движения.По-точно движенията,които изискват няколко копчета натиснати наведнъж,като slide на sub-zero или leg throw-a на Sonya.Имали ли сте подобни проблеми?В интернет прочетох ,че това е проблем идващ от самата клавиятура.Имате ли някакво решение на проблема?
Повечето, не само лаптоп, клавиетурите блокират при натискането на повече копчета. Пробваи да промениш настроиките на бутоните. Принципно има копчета, които работят нормално ако са натиснати заедно.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
AC1984
Боец
Мнения: 218
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 8:11 pm
Местоположение: Philadelphia,USA

Re: Клавиатура

Мнение от AC1984 »

Аз имах глупостта да играя за известно време на лаптопа и установих че по лош контролер от тва няма. Взеими си отделна СОМ2 клавиатура.мисля че те имат най добър инпут респонс. ded_,Твойта каква е? Също така избягвай USB клавиатурите защото те също имате известно закъснение на инпута. ded_ най ги разбира тези неща така,че ако може да поясни малко по начисто. :-)
Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: Клавиатура

Мнение от ded »

COM2 ftw! :D
nike97
Смъртен
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Мар 05, 2011 10:19 pm

Re: Клавиатура

Мнение от nike97 »

някои може ли да каже как да си променя клавишите на мк1
благодаря предварително :)
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Клавиатура

Мнение от Gambid »

Вече ти писах в другата тема, няма нужда да пишеш на различни места, виждаме и ако е само на едно.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Публикувай отговор