Za MK Annihilation

KiTaNa
Смъртен
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Юни 04, 2003 8:58 pm
Обратна връзка:

Za MK Annihilation

Мнение от KiTaNa »

E zashto pyk ot sichkite tochno Johny Cage trqabvashe da umre,tolkova lesno a i byrzo a i oshte v nachaloto :(( Neshto ne mi dopadna taq chast ot filma ,koito inache si e super qk de...


Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Za MK Annihilation

Мнение от Gambid »

Защо точно Johnny Cage ли. Ами според историята на играта въпросния господин умира и там. Но след това измислиха, че уж не било точно така и такива ми ти работи. Като цяло филма не може да се похвали с много оригинален сюжет. Първия май беше по-добър, въпреки че на мен ми харесва и този. В третия филм, който се задава се носят новини, че е възможно Johnny Cage да възкръсне. Така че не унивай :D :D :D
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
KiTaNa
Смъртен
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Юни 04, 2003 8:58 pm
Обратна връзка:

Re: Za MK Annihilation

Мнение от KiTaNa »

Еми няма как ,трябва да въкръсне пича ;) Първата част си беше адската,ама и втората не е за изпускане :):) Едно от хубавите неща в първата част е именно Johny Cage :)) :P :P
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Za MK Annihilation

Мнение от Gambid »

За теб предполагам че е така. Най-лошото за третия филм е, че не се знае кога ще излезе. Според слуховете ще е хакъде към края на тази година. Лично аз се надявам това да е така. Това до някъде е добре защото ако беше излязъл това лято имаше възможност да остане в сянката на хитове като Terminator 3, X-men 2 и The Matrix Reloaded. Естествено предполагам, че филмът ще бъде винаги удостоен с вниманието на феновете, но нали въпроса е да се завладее цялата публика.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
StephenEigo
Смъртен
Мнения: 56
Регистриран на: Пет Юни 06, 2003 6:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Za MK Annihilation

Мнение от StephenEigo »

Така...
Тук дочух нещо за моя двойник и любимец Джон Карлтън Кейдж.
Между другото защо в моя форум почти не постваха момичета? :(
*Enjoy these fistcuffs? You'd better stay down, simp!
*Speed. Brains. Looks. Strength. You need it all my friend.
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Za MK Annihilation

Мнение от Gambid »

Ами предполагам, че е защото по-голямата част от феновете на Mortal Kombat са момчета. Но винаги е приятно, когато има и момичета :P

StephenEigo явно са ти оправили нета, а?
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Joper

Re: Za MK Annihilation

Мнение от Joper »

Vaprosa na Kitana beshe dosta umesten vupreki vsichko. Zashto tochno Cage? Tova che umira i v istoriqta na igrata e samo plosko izvinenie, tuj kato filma taka ili inache promenq story-to do neuznavaemost. Spored men prosto sa iskali da dadat po golqma rolq na Jax i za Cage ne e ostanalo mqsto. Sledva kratuk pogled vurhu story-to na igrata ot strana na scenarista: "Q, ama toj Cage umira po edno vreme... znachi i nie she go gutnem!!!". Moje bi taka e i po-dobre, tuj kato aktiora ot vtorata seriq ne mojeshe da se sravni s Linden Ashby.
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Za MK Annihilation

Мнение от Gambid »

Като цяло атмосферата във филмите е доста мрачна, точно в стила на играта. Друга причина за убийството на Cage би могъл да бъде факта, че просто са искали да драматизират малко нещата, а нямаше как да убият Liu Kang.

На във филма много тъпо измислена ми се видя и смъртта на Sheeva. Аз лично много се разочаровах от начина, по който тя умря. Иначе я бяха изпипали много добре.

Като цяло в MK Annihilation има доста бойци, който нямат нищо общо с историята във филма, а в играта са ключови бойци. Пример за това е Mileena, която просто се появява, обелва една реплика и умира, но...
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
KiTaNa
Смъртен
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Юни 04, 2003 8:58 pm
Обратна връзка:

Re: Za MK Annihilation

Мнение от KiTaNa »

Po vyprosa zashto ne postvat mn momicheta vyv forumite za MK.. vqrno e che naistina nqma mn fenki na igrata,no vse pak ni ima.. Mn se draznq ponqkoga na prenebrejilnoto otnoshenie ot strana na nqkoi momcheta i razni podmqtaniq ot roda na:"A da be momiche i MK ..baba i kosmos" .Na takiba moga samo da kaja ( kakto kazva Gambid) : You Wish! :P :)
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Za MK Annihilation

Мнение от Gambid »

Е KiTaNa тук определено не си подложена на дискриминация, точно обратното май си на почит :D :D :D
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
KiTaNa
Смъртен
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Юни 04, 2003 8:58 pm
Обратна връзка:

Re: Za MK Annihilation

Мнение от KiTaNa »

Gambid :) vijdam , i mn se radvam che e taka,no ne sym kazala che tochno tuk ima nqkakva takava diskriminaviq prosto go otbelqzah kato fakt :)
KiTaNa
Смъртен
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Юни 04, 2003 8:58 pm
Обратна връзка:

Re: Za MK Annihilation

Мнение от KiTaNa »

Напълно съм съгласна с Joper,Chris Conrad изобщо не може да се сравни с Linden Ashby.На същoto мнение съм и за Sandra Hess - Sonya във MK Annihilation.Според мен за ролята на Sonya Blade наи-добре си е Bridgette Wilson
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Za MK Annihilation

Мнение от Gambid »

По въпроса за Johnny Cage, мдам съгласен съм. Но за Sonya... Всъщност не малко дискусии съм чел по темата. Значи, ако питате мен, нито една от двете не ми покрива напълно представите за Sonya. Някак си никоя като че ли не можа да я пресъздаде както трябва. Но това си е мое мнение. Иначе на мен Sandra Hess ми допада повече.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Za MK Annihilation

Мнение от Gambid »

Последните три поста от тази тема бяха прехвърлени в нова, тъй като мястото им не е тук. Новата тема можете да погледнете в Общия Форум --> Къде е Стеф?
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
StephenEigo
Смъртен
Мнения: 56
Регистриран на: Пет Юни 06, 2003 6:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Za MK Annihilation

Мнение от StephenEigo »

:)
Гамбид,оказа се прав...и МК2 почна да ми влиза в душата...
*Enjoy these fistcuffs? You'd better stay down, simp!
*Speed. Brains. Looks. Strength. You need it all my friend.
Публикувай отговор