MK или МКА

Neo
Бог
Мнения: 1261
Регистриран на: Пет Юни 18, 2004 10:19 pm

MK или МКА

Мнение от Neo »

Според вас кой е по-добрият филм.На мен лично първият МК много повече ми харсва от МКА.Порсто в първият актьорския състав е много по-добър(любимецът ми Rayden се изпълнява от любимецът ми Christopher Lambert :) ).
Също така ако не си фен на МК,гледал си първият филм и ти е харесал,отиваш да гледаш втория ищансът да не разбереш нищо е 90%.Да вземемнапример сцената в която Liu Kang e нападнат от Smoke.След схватката Sub-Zero обяснява че Smoke е бил препрограмиран от Shao Kahn вместо да преследва него да преследва(sorry,за повторението) Kitana.Икакаво би казал някои дето не е и виждал играта:Ебаси,някъде там в отвъдното зъл император-програмист с мания за величие ни дебне(не,не става дума за Bill Gates).Звучи доста смешно нали.Същото е и положението с Cyrax.Друг пример е битката м/у Sonya и Mileena.Tам се провежда един изключително смислен разговор:
QUOTE:
Sonya:Kitana?
Mileena:You wish!
И започват да се млатат.Е кажете ми как човек дето не зане що е Arcade,Sega,PC... ще разбере че това е злата сестра близначка на принцесата-клонинг направен от Shao Kahn,като единствената прилика м/у двете са прическите(а Talisa Soto можеше да играе и Mileena самоче с маска).Когато се появява Nightwolf.Седи си средностатистическият зрител и се чуди и мае:Откъде подяволите се появи това чироки и к'ви са тия Animlity за дето ми говори.Дори в началаото не се разбира как точно Shao Kahn е успял да навлезе в нащшия свят.Rayden просто казва че въскресяването на Sindel е ключът.Но никой не си и прави труд да обясни че тя е възкресена на Земята и че това дава право на Shao Kahn да доиде и да прибере кралицата си,но тои идва с войска(защо ли го обяснявам,мисля че всички сте играли МК3).А то точно в това се крие фабулата.
Ше бъда благодарен ако гласуват колкото се може повече хора и ще се радвам ако има мнения оспорващи моето.Браво на всички които прочетоха всичко това ;) !


There is no knowledge that is not power!
Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: MK или МКА

Мнение от ded »

purvia mk film si beshe napravo velik za vremeto si (1995)! vtoria e malko banalen no shtqh da gledam malko po razli4no na nego ako bqh ostavili finalnata scena s quan chi...
Rayden
Ученик
Мнения: 106
Регистриран на: Чет Юни 05, 2003 7:23 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: MK или МКА

Мнение от Rayden »

мене и двата ме кефят.Може би първия малко пове4е защото разминаването с оригиналната история е що годе минимално.Докато във втория ходи да гиразбереш за къв х*й са турили Shinok баща на Rayen :huh:

А да и в първия филм Bridgette Wilson играе Sonya :wub: :D :P
When I walk,I walk alone.When I fight,I fight alone
Neo
Бог
Мнения: 1261
Регистриран на: Пет Юни 18, 2004 10:19 pm

Re: MK или МКА

Мнение от Neo »

И споре мен ролята повече и' отива отколкото на Cameron Diaz както първоначално е било запланувано.
There is no knowledge that is not power!
Neo
Бог
Мнения: 1261
Регистриран на: Пет Юни 18, 2004 10:19 pm

Re: MK или МКА

Мнение от Neo »

А и ded_ за каква сцена с Quan Chi говориш? :huh: Аз лично не бях чувал за такова нещо,кажи нещо повече по въпроса.
There is no knowledge that is not power!
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3441
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: MK или МКА

Мнение от Gambid »

Според слуховете на края на филма е имало още една допълнителна сцена, която е отрязана. Shinnok попада в Netherealm, там се появява Quan Chi, който му слага амулета на врата и казва:

"Всичко върви по план, Господарю"
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: MK или МКА

Мнение от ded »

tova bi promernilo pone malko review-a na mk annihilation nali?
California
Ученик
Мнения: 122
Регистриран на: Съб Дек 25, 2004 2:17 pm

Re: MK или МКА

Мнение от California »

В МК Annihilation има и доста разминавания с историята на МК като цяло. Да речем че Smoke не е изпратен да преследва Kitana a Jade & Reptile (в оригиналната история) а и Rain (един от най добрите бойци според мен) умира доста банално (вярно че Shao Kahn е императора ама чак толкоз) и отнемат силите на Raiden !! Добре де нужно ли беше да прилича на клоун :blink: (а да не говорим на какво прилича Sheeva и как умира) а най-голямата глупост която някога съм виздал беше Lui Kang да убие Shao Kahn (в MK Conquest беше направено много добре накрая когато Raiden се поклонява на Shao Kahn) и от начало на филма седях близо 5 минути в недоумение как императора спря бързия удар на Johnny Cage все едно нищо не е направил !?
Neo
Бог
Мнения: 1261
Регистриран на: Пет Юни 18, 2004 10:19 pm

Re: MK или МКА

Мнение от Neo »

Aми МКА по принцип си е едно голямо недуразомение според мене...Новата Sonya не ми допада толкова...
There is no knowledge that is not power!
kensouL
Боец
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Яну 04, 2005 12:46 am
Обратна връзка:

Re: MK или МКА

Мнение от kensouL »

И двата филма смърдят
Konoko Shida
Смъртен
Мнения: 46
Регистриран на: Съб Мар 05, 2005 10:55 pm
Местоположение: Terrorist World

Re: MK или МКА

Мнение от Konoko Shida »

Абе честно казано и двата не ми харесват мисля че сами се сещате защо :D
но ще ви помогна еми филми като батко РАМБО са ми писнали в душата................. <_<
Vini Vidi Vici..........
Dedovata_Rakavi4ka
Безсмъртен
Мнения: 958
Регистриран на: Нед Фев 13, 2005 12:19 pm
Обратна връзка:

Re: MK или МКА

Мнение от Dedovata_Rakavi4ka »

az gledah purvo MKA i sled tova MK i qko se preebah, prosto v toq film(MKA) ei taka ot ni6toto zapo4va nekuv boi i nekvi nesvurzani razgovori i... ne moje6 da razbere6 ni6to, to az si sledqh istoriikata na igrata ama kato vidqh smurta na Sheeva- v istoriqta na igrata Shao Kahn q ubiva 6toto Kano q mami, a vuv filma edna kletka q premaza... oba4e the biggest shit e 4e vuv filma Shinnok e ba6ta na Raiden- da be!!!


Aktiorite su6to sa ebati problema purvo- Christopher Lambert go nqma, mqstoto mu e zaeto ot nekuv sopolanko koito petni imeto na Raiden. Raiden vuv purvata 4ast e prosto The Perfect Raiden :) !! vtoro- Sonya treto-Johnny Cage

Ako nqkoi si e pravil truda da 4ete, bravo na nego :lol:
Gopeto
Смъртен
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 9:49 pm

Re: MK или МКА

Мнение от Gopeto »

MK opredeleno e po hubav spored men.
Po hubav e za6toto se doblijava dosta do istoriqta
a vtorata 4ast e mnogo komersialna. To si li4i 4e e taka !
Sled uspeha na 1-vata 4ast vednaga izleze 2-rata ne za drugo a zaradi parite
koito sa se spe4elili. A Mortal Kombat za men netrqbva da se pravi za pari a za Fenovete. I daje bih kazal 4e nqi dobriqt Mortal Kombat e MKC. Toi moje da e dosta star i da nqma mnogo dobri efekti ama si zaslujava da se gleda. Za6toto MKC e napraven PERFEKTNO !!! I tova e film za fenovete !!!!!!!!!!!!!!!!
Neo
Бог
Мнения: 1261
Регистриран на: Пет Юни 18, 2004 10:19 pm

Re: MK или МКА

Мнение от Neo »

Konoko Shida аз просто не мога да разбера каква е връзката между Рамбо и МК филма би ли бил по-конкретен...
There is no knowledge that is not power!
dimarata
Смъртен
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Юли 06, 2004 6:40 am

Re: MK или МКА

Мнение от dimarata »

men me kefqt i dvata flma vupreki 4e mai pove4ko MKA
Публикувай отговор