MK или МКА

KeNsH1
Ученик
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Фев 05, 2006 9:23 am
Местоположение: Bulgariq

Re: MK или МКА

Мнение от KeNsH1 »

Abe dano da si zaslujava 4akaneto hora zashtoto i az ne izdurjam ve4e da vi kaja 4esno:(ne smqtam 4e shte se izdunat pri 3-tata 4ast ot nezabravimiq film:) :D Dano da si zaslijava!!!


Let's Mortal Kombat begin!!!
Arasmus
Ученик
Мнения: 122
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 3:51 pm

Re: MK или МКА

Мнение от Arasmus »

AMIN! :D
KeNsH1
Ученик
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Фев 05, 2006 9:23 am
Местоположение: Bulgariq

Re: MK или МКА

Мнение от KeNsH1 »

Ama da si kaja 4esno Arasmus napravo mislq 4e si napulno prav zashtoto ot tolkova mn 4akane mai 4e ve4e trqbva da se molime!!!Zashtoto ot tolkova mn 4akane horata napravo trqbva da se molqt za da e hubav filma ili po to4no fenovete ;) :ph34r: !!!
Let's Mortal Kombat begin!!!
[MK]SCORPION
Смъртен
Мнения: 58
Регистриран на: Нед Апр 30, 2006 11:47 am

Re: MK или МКА

Мнение от [MK]SCORPION »

Vseki koito e igral mortal kombat znae 4e SEKTOR izpuska raketi a SMOKE ne.SEGA V MKA SMOKE I SEKTOR SA SMESENI V EDIN GEROI.TAKA A NAKRAQ ERMAC SE RAZDVOQVA I OT NEGO IZLIZA NOOB SAIBOT.I ERMAC OTNA4ALOTO NA FILMA GO DAVAT S NEKAKVA OPA6KA.A STIGA BE VUZMUTITELNO.POMISLETE VURXU TOVA!!!! :D
Изображение
Аватар
icd
Учител
Мнения: 435
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 8:42 pm

Re: MK или МКА

Мнение от icd »

[MK]SCORPION написа: Vseki koito e igral mortal kombat znae 4e SEKTOR izpuska raketi a SMOKE ne.SEGA V MKA SMOKE I SEKTOR SA SMESENI V EDIN GEROI.TAKA A NAKRAQ ERMAC SE RAZDVOQVA I OT NEGO IZLIZA NOOB SAIBOT.I ERMAC OTNA4ALOTO NA FILMA GO DAVAT S NEKAKVA OPA6KA.A STIGA BE VUZMUTITELNO.POMISLETE VURXU TOVA!!!! :D
За всичко съм съгласен освен едно опашката е на Мотаро.Просто минава зад Ermac и затова така ти се струва. ;)
=-ImOrTaL_sKoRpIoN=-
Боец
Мнения: 180
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 5:53 pm
Местоположение: софиа

Re: MK или МКА

Мнение от =-ImOrTaL_sKoRpIoN=- »

Neo написа: Според вас кой е по-добрият филм.На мен лично първият МК много повече ми харсва от МКА.Порсто в първият актьорския състав е много по-добър(любимецът ми Rayden се изпълнява от любимецът ми Christopher Lambert :) ).
Също така ако не си фен на МК,гледал си първият филм и ти е харесал,отиваш да гледаш втория ищансът да не разбереш нищо е 90%.Да вземемнапример сцената в която Liu Kang e нападнат от Smoke.След схватката Sub-Zero обяснява че Smoke е бил препрограмиран от Shao Kahn вместо да преследва него да преследва(sorry,за повторението) Kitana.Икакаво би казал някои дето не е и виждал играта:Ебаси,някъде там в отвъдното зъл император-програмист с мания за величие ни дебне(не,не става дума за Bill Gates).Звучи доста смешно нали.Същото е и положението с Cyrax.Друг пример е битката м/у Sonya и Mileena.Tам се провежда един изключително смислен разговор:
QUOTE:
Sonya:Kitana?
Mileena:You wish!
И започват да се млатат.Е кажете ми как човек дето не зане що е Arcade,Sega,PC... ще разбере че това е злата сестра близначка на принцесата-клонинг направен от Shao Kahn,като единствената прилика м/у двете са прическите(а Talisa Soto можеше да играе и Mileena самоче с маска).Когато се появява Nightwolf.Седи си средностатистическият зрител и се чуди и мае:Откъде подяволите се появи това чироки и к'ви са тия Animlity за дето ми говори.Дори в началаото не се разбира как точно Shao Kahn е успял да навлезе в нащшия свят.Rayden просто казва че въскресяването на Sindel е ключът.Но никой не си и прави труд да обясни че тя е възкресена на Земята и че това дава право на Shao Kahn да доиде и да прибере кралицата си,но тои идва с войска(защо ли го обяснявам,мисля че всички сте играли МК3).А то точно в това се крие фабулата.
Ше бъда благодарен ако гласуват колкото се може повече хора и ще се радвам ако има мнения оспорващи моето.Браво на всички които прочетоха всичко това ;) !
purvia si behse super za vremeto!ama vtoria beshe izdunka! <_<
[MK]SCORPION
Смъртен
Мнения: 58
Регистриран на: Нед Апр 30, 2006 11:47 am

Re: MK или МКА

Мнение от [MK]SCORPION »

mersi 4e me popravi icd
Изображение
Публикувай отговор