Mortal Komabat Devastation

Rayden
Ученик
Мнения: 106
Регистриран на: Чет Юни 05, 2003 7:23 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Mortal Komabat Devastation

Мнение от Rayden »

Spodelete kakvi sa vi o4akvaniqta za predstoq6tiq MK film.I 6te mi kagete li koi e tozi ASH.


When I walk,I walk alone.When I fight,I fight alone
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3441
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Mortal Komabat Devastation

Мнение от Gambid »

Така значи, заглавието на филма може и да не остане Domination. След като пуbликувах последната новина, базирана на информация от IMDB едва не бях глозган от един фен в чат канала на MK Alliance Network, заради заглавието. След това реших да попитам Belokk, от това което ми каза стана ясно, че и той не е съвсем сигурен, но май няма да остане това заглавие. Както и да е, за момента името на филма в сайта ще е така, защото това е единственото известно, а ако се наложи ще се промени при първото официално съобщение. За Ash, нямам никаква представа кой е, за него ме информира Стефан, така че можеби той ще може да ти отговори по-добре. Според мен има вероятност и да го няма като персонаж, но от малкото инфо което има за филма не става ясно почти нищо.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
StephenEigo
Смъртен
Мнения: 56
Регистриран на: Пет Юни 06, 2003 6:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Mortal Komabat Devastation

Мнение от StephenEigo »

Съгласен съм.Инфото по филма е направо оскъдно.Приятелите от MidWay както и продуцентите са решили май твърдо да ни държат в неведение.
Относно Аш-имам неговата история пратена ми от ДМКФ но и той не е сигурен дали е истинска или плод на фантазиите на някой фен.
*Enjoy these fistcuffs? You'd better stay down, simp!
*Speed. Brains. Looks. Strength. You need it all my friend.
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3441
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Mortal Komabat Devastation

Мнение от Gambid »

От това, което знам за филма, Midway също са в пълна мъгла по отношение на каквото и да било.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
StephenEigo
Смъртен
Мнения: 56
Регистриран на: Пет Юни 06, 2003 6:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Mortal Komabat Devastation

Мнение от StephenEigo »

Не знам!Тук съм пас.
Дали Midway знаят или не знаят , лично аз не знам.
*Enjoy these fistcuffs? You'd better stay down, simp!
*Speed. Brains. Looks. Strength. You need it all my friend.
Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: Mortal Komabat Devastation

Мнение от ded »

az li gresha ili Mortal Kombat Domination beshe zaplanuvano da se kazva sledvashtia mk serial. V posledstvie oba4e proekta beshe zariazan ot threshold i si ostana samo imeto. Pro4etoh tova v site-a na mk revolution. Moje da imate i predvid i MK The Project Domination koito oba4e dori i da beshe osashtestven nqmashe da e oficialen mk film.... neznam moje i az da burkam. Posle vidqh che i v fatality site-a filma shte se kazva MK3: Domination...neznam na men specialno nishto ne mi e qsno otnosno tretia film.

p.s. da ne me kritikuva nqkoi otnosno post-a. prosto citiram neshta koito sum 4el v drugi mk sites. nishto ot tva ne e moe mnenie.
StephenEigo
Смъртен
Мнения: 56
Регистриран на: Пет Юни 06, 2003 6:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Mortal Komabat Devastation

Мнение от StephenEigo »

Ми виж сега...
<span style='color:purple'>MK project DOMINATION </span>е първоначалният замислен проект на Компанията,дори не съм сигурен че е щяло да бъде сериал.Аз бях слушал че ще има битки с доста от героите от игрите и на досущ същите арени.Колко е истина не мога да кажа докато някой не пожелае да пусне този проект на бял свят!
<span style='color:purple'>MK DOMINATION </span>е замисленият след гореспоменатия проект,
който се очаква (УЖ) скоро. Тоест,той се води продължението на МК УНИЩОЖЕНИЕТО!
*Enjoy these fistcuffs? You'd better stay down, simp!
*Speed. Brains. Looks. Strength. You need it all my friend.
Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: Mortal Komabat Devastation

Мнение от ded »

imdb pusnaha malko info za mk dominatio, a to e slednoto:
purvo filma shte bude pusnat 2004 godina, istoriata e malko podobna na tazi na mk da, neznaino kak shang tsung (koito trqbvashe da e umrql) skliu4va siuz s quan chi kato otkrivat skrit portal kum zemqta. raiden izpraven pred novata zaplaha sabira otnovo zemnite boici i vuzkresqva johnny cage. Filma shte e s produljitelnost ot 100min. eto i malko ot aktiorskia sustav:

Raiden - Christopher Lamber
Quan Chi - Adoni Maropis
Liu Kang - Robin Shou
Kitana - Talisa Soto
Sub-Zero - Keith Cooke
Mileena - Dana Hee
Shinnok - Reiner Shone
Johhny Cage - Linden Ashby

ako nqkoi iska pove4e info: <a href='http://www.imdb.com/title/tt0293429/' target='_blank'>http://www.imdb.com/title/tt0293429/</a>
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3441
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Mortal Komabat Devastation

Мнение от Gambid »

За актьорите може наистина да са верни, но що се отнася до историята се опасявам, че е толкова вярна, колкото и предишните две, които бяха сложени на сайта. А ето ги и тях:

След като бива победен от земните бойци Shao Kahn решава да си отмъсти и за целта сключва съюз с могъщия магьосник Quan Chi. Заедно те отварят огромен портал към Земята. Lord Raiden, смаян от неочаквания обрат на събитията събира за пореден път земните воини. Откривайки вратичка в правилата на турнира, Raiden ще има нужда от всякаква помощ. Поради тази пичина възкресява душата на убития Johnny Cage. Така бойците още веднъж поемат на опасна мисия, за да спасят нашия свят.

Предишната история:

След победата на Liu Kang над Shao Kahn, злият император бива затворен от Висшите богове в Netherealm заради погазването на свещените правила, където да прекара вечността. Там той среща магьосника Quan Chi, който приема да му помогне да си отмъсти. С негова помощ Shao Kahn още веднъж успява да поведе армията на злото срещу Земята и боговете и този път директно от ада. Земните бойци нямат друг избор освен лично да отидат и да убият двамата съюзници. За целта Raiden създава портал, през който да преминат в отвъдното. На излизане обаче Liu вижда душата на брат си Chan и не успява да премине през портала заедно с останалите.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: Mortal Komabat Devastation

Мнение от ded »

Ray Park (dubliora na Rayden ot mk annihilation) se suglasil da igrae Reiko v tretia film. Stacey Dash puk oficialno zaqvila che shte igrae Tanya v sushtia film. Ako neshtata ne se promenqt i si4ko ostane kakto e planirano filma shte izlezne v sredata na 2004 godina.
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3441
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Mortal Komabat Devastation

Мнение от Gambid »

От каде го докопа тва инфо.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: Mortal Komabat Devastation

Мнение от ded »

fatality.pristavki.com
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3441
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Mortal Komabat Devastation

Мнение от Gambid »

Как не се сетих :)
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: Mortal Komabat Devastation

Мнение от ded »

neznam do kolko sa vqrni slednite novini no vse pak da vi uvedomq:

1. predi okolo godina Chris Cassamassa ubejdavasha mk fenovete che otsustvieto my v MK Annihilation e bilo poradi natrupania my grafik i che v mk3 s sigurnost shtql da se vurne. no sega kogato snimkite na filma (spored sluhovete) sa zapo4nali za nego ne stava i na vypros. vmomenta se znae samo che Chris e zamesen v proekta "Sci-Fighter" i neshtata ot mk annihilation mogat da se povtorqt. zasega za rolqta na scorpion v tretia film se konkurirat dvama aktiori: Josh Cui (Smoke v MKA) i Jey Jey Perry (Cyrax v MKA), nai veroqtno shte spe4eli purvia kandidat zashtoto samia Cassamassa go podkrepil v boinite my ka4estva.

2. to4no predi zatvarqneto si, saita na Lynn "Red" William - <a href='http://www.redwilliams.com' target='_blank'>http://www.redwilliams.com</a>, psnta nqkolko interesni idei na aktioria otnosno tretia mk film. po interesnoto e che tozi sait pruv zaqvi za vsushtaneto na Christopher Lamber v filma.

3. po4ti 100% e veroqtnosta Frost da bude v tretia film. pri4inata e che tozi boec e zuzdaden i ot mk ekipa i ot Threshold ekipa. po predvaritelni (i nepotvurdeni) danni aktrisata Sung Hi Lee (koqto igraeshe v mk conquest v episoda s Noob Saibot) shte bude Frost.
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3441
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Mortal Komabat Devastation

Мнение от Gambid »

Само да добавя, че именно Jey Jey Perry изигра Scorpion във втория филм.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Публикувай отговор