Jelania i Predolagane za Mk3

Аватар
R3ik0
Ученик
Мнения: 149
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 8:11 am
Местоположение: У нас we къде другаде
Обратна връзка:

Re: Jelania i Predolagane za Mk3

Мнение от R3ik0 »

Lord_Shinnok написа:Vsu6tnost 6te e 2 nai mn chasa
Shte u4astva Evil Shinnok
I personajite ot Mk4 6te u4astvat ako e pod red kato v Igrite
2-kata e kato Mk3 toq bi trqbvalo da e kato 4
A kolko so otnasq, 6te e s dobri aktiori i 6te hit

Tova e moeto pulno mnenie :wink:
Едва ли ще се случи, но ако наистина е така ще е CoOlL!


MoRtAl KoMbAt ThE bEsT!!!!!!
Аватар
neltharion
Смъртен
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Яну 22, 2008 11:56 am
Местоположение: Nosgoth

Re: Jelania i Predolagane za Mk3

Мнение от neltharion »

такааа да има нужда да помечтаем щото филма се позабави доста.... честно малко ме разочарова 2-ката т'ва Sheeva само колкото да запулва бройката я дадоха както и Rain да не говорим че Kabal и Stryker само ги споменаха ще ми се да видя в 3-та част ...... Sector както и Noob Saibot/ не като клонинг на Ermac :shock: / Shinnok и Quan Chi естествено нали той му помага да избяга ..... ще ми се да видя развитието на клана Lin Kuei и новия му член Frost.... абеее много искам да видя в новия филм не знам дали да се радвам или да деа знам с кви чуства да остана като прочетох че MK 3 филмът щял да игнорира съществуването на MK2 Annihilation :?
Аватар
R3ik0
Ученик
Мнения: 149
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 8:11 am
Местоположение: У нас we къде другаде
Обратна връзка:

Re: Jelania i Predolagane za Mk3

Мнение от R3ik0 »

neltharion написа:такааа да има нужда да помечтаем щото филма се позабави доста.... честно малко ме разочарова 2-ката т'ва Sheeva само колкото да запулва бройката я дадоха както и Rain да не говорим че Kabal и Stryker само ги споменаха ще ми се да видя в 3-та част ...... Sector както и Noob Saibot/ не като клонинг на Ermac :shock: / Shinnok и Quan Chi естествено нали той му помага да избяга ..... ще ми се да видя развитието на клана Lin Kuei и новия му член Frost.... абеее много искам да видя в новия филм не знам дали да се радвам или да деа знам с кви чуства да остана като прочетох че MK 3 филмът щял да игнорира съществуването на MK2 Annihilation :?
Ще излезе от теб мечтател :lol:
MoRtAl KoMbAt ThE bEsT!!!!!!
timetraveller
Ученик
Мнения: 149
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 1:23 pm

Re: Jelania i Predolagane za Mk3

Мнение от timetraveller »

Иска ми се тази част да следва сюжета на МК4, а накрая да се появи Смъртоносния съюз и да убият Лу Кенг. После, вече без главен герой, в Мortal Kombat: The Fourth Film вече да се следва сюжетната линия на Konquest Mode от Armageddon.
Вземи от богатия,за да дадеш на бедния.
Scorpion
Бог
Мнения: 1085
Регистриран на: Вто Авг 24, 2004 1:06 pm
Местоположение: Netherrealm
Обратна връзка:

Re: Jelania i Predolagane za Mk3

Мнение от Scorpion »

Искам да видя Onaga и Scorpion който се съюзяват и пребиват всички. :D
Аватар
Nightshifter
Смъртен
Мнения: 65
Регистриран на: Сря Юли 20, 2005 6:56 am
Местоположение: Blagoevgrad

Re: Jelania i Predolagane za Mk3

Мнение от Nightshifter »

Lord_Shinnok написа:Spored men nai dobar za Shang Tsung e aktiora koito igrae Shang v Mortal Kombat Conquest :mrgreen:

A kolkoto se otnasq do Shinnok, iskam da go vidq kogato e lo6
Sus siva i koja i tn
Kato v Mk4 i Armageddon :P
Браво...най- накрая някой да се сети - пича се казва Bruce Locke (говорим за Шанг от МК Conquest). По мое лично мнение той бе направо страхотен и изигра Шанг Тсунг почти перфектно или поне по възможно най-добрия начин!!! А за останлите - мисля, че за Cage няма по-добър избор от Linden Ashby. Fujin или евентуално Shinnok - Matthias Hues. Ako него го вземат за Fujin - ще му придаде малко по-страшен вид и по-сериозен, отколкото бога на ветровете има в МК Armageddon.
Аватар
ermak.nsr
Учител
Мнения: 365
Регистриран на: Чет Мар 22, 2007 8:24 pm
Местоположение: Русе,България

Re: Jelania i Predolagane za Mk3

Мнение от ermak.nsr »

Анджелина Джоли да е Китана :twisted:
|-----|
| 0
| /|\
| / \
Той слушаше чалга
Публикувай отговор