MK: Devastation

Аватар
fymfifa
Боец
Мнения: 265
Регистриран на: Нед Авг 06, 2006 9:25 pm
Местоположение: Ирак
Обратна връзка:

MK: Devastation

Мнение от fymfifa »

Някой може ли да ми даде някаква допълнителна изформация или screenshot-ове, ама предимно картинки, защото мисля, че съм изчел почти цялата информация за филма !!! А и дата на излизане и година, защото все гледам из сайтовете - MK Devastation (2006) или MK Devastation (2007) :blink: :blink: !!! ???


Аватар
icd
Учител
Мнения: 435
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 8:42 pm

Re: MK: Devastation

Мнение от icd »

Tukmo sega si misleh i az da pusna sushtiq post v takava tema ama ti me izprevari
Kowalski
Смъртен
Мнения: 56
Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 12:50 pm
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: MK: Devastation

Мнение от Kowalski »

<a href='http://imdb.com/title/tt0293429/' target='_blank'>http://imdb.com/title/tt0293429/</a>
<a href='http://countingdown.com/movies/282976' target='_blank'>http://countingdown.com/movies/282976</a>

Ето тука можете да проверявате за достоверна информация
Fighter-е, предупреден бъди!
В Страшното навлизаш ти!

Този текст представлява художествена измислица, която не цели да обиди никого. Всякаква прилика с действителните лица и форуми е случайна и неизбежна.
Преписано от 'PC Mania'

Стефан Рачев
Аватар
fymfifa
Боец
Мнения: 265
Регистриран на: Нед Авг 06, 2006 9:25 pm
Местоположение: Ирак
Обратна връзка:

Re: MK: Devastation

Мнение от fymfifa »

Тези сайтове съм ги изчел ... трябва ми някаква картинка на филма ... каквато и да е само да имам представа за какво ще става въпрос ...

Айде някой да изпрати на Mink mail, защото не им го знам... за някаква по същесвена информация .... датата на излизане например
Kowalski
Смъртен
Мнения: 56
Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 12:50 pm
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: MK: Devastation

Мнение от Kowalski »

Такава информация няма пусната официално...
А и според мене ако има, ще е като новогодишен подарък... но не по-рано от излизането на MK:Armageddon
Fighter-е, предупреден бъди!
В Страшното навлизаш ти!

Този текст представлява художествена измислица, която не цели да обиди никого. Всякаква прилика с действителните лица и форуми е случайна и неизбежна.
Преписано от 'PC Mania'

Стефан Рачев
Mapko
Смъртен
Мнения: 37
Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 11:56 pm
Местоположение: Bourgas
Обратна връзка:

Re: MK: Devastation

Мнение от Mapko »

~ ~ ~ Ne e vajno kakvo sam kazal , a kakvo imah predvid ~ ~ ~
Haka3aHuETOo
Ученик
Мнения: 95
Регистриран на: Нед Авг 06, 2006 8:14 pm
Местоположение: yOuR Dreams
Обратна връзка:

Re: MK: Devastation

Мнение от Haka3aHuETOo »

уАаа Филм МК ли щЕ иЗЛиза Това не трЯбва да се ПроПуска ОпредЕлено :) ако ТакОВа ДАите поСЛе и ЛИнк за ТеглЕне като излезЕ :Ррррр
Smoke the best
Аватар
icd
Учител
Мнения: 435
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 8:42 pm

Re: MK: Devastation

Мнение от icd »

А тоя шибан филм нема ли да излиза бееееееееееее деба мама му деба :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
AC1984
Боец
Мнения: 218
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 8:11 pm
Местоположение: Philadelphia,USA

Re: MK: Devastation

Мнение от AC1984 »

mi ne,niama da izliza....
KeNsH1
Ученик
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Фев 05, 2006 9:23 am
Местоположение: Bulgariq

Re: MK: Devastation

Мнение от KeNsH1 »

Shte po4akame oshte malko,samo turpenie :D !!!
Let's Mortal Kombat begin!!!
Аватар
icd
Учител
Мнения: 435
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 8:42 pm

Re: MK: Devastation

Мнение от icd »

Kenshi kvo turpenie we chovek.Vij ve4e e 2007 i e pochti february i nema i pomen za toq film.Izobshto osven nas MK fenovete nqkoi drug znae li 4e izobshto se zamislq takuv film??I ako sega izvednuj se okaje 4e filma nqma da izliza shoto nekoi si e kazal che e MK i e tup mnogo she se iznervq i she namerq onq kudeto go e kazal i she go ubiq i she ubiq Robin Show zatova che me e izlugal deba.Ot 2004 mi kazaha za toq film mnogo se nervq che vse oshte go nqma :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
billie
Смъртен
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 4:53 pm

Re: MK: Devastation

Мнение от billie »

Prosto e neizbejno 6te ima treti film prosto dokolkoto sam razbral minalata godina ne be6e gotov scenariq a i dokolkoto razbrah deistvieto 6te se razviva predi parvite dva filma i Robin Show nqma da o4astva za sajelenie ne kakto kazah e neizbejno i Mortal Kombat 6te stane Trilogy
Аватар
icd
Учител
Мнения: 435
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 8:42 pm

Re: MK: Devastation

Мнение от icd »

Bah mama mu az puk gledah interview s nego deto kazva 4e shte u4astva v devastation i v warzone deba(warzone e MK4)pone kaza 4e se zamislq takuv de ama dali she izlezne predi 312986123162godina edin bog znae.
Аватар
ScorpioN_
Учител
Мнения: 332
Регистриран на: Чет Сеп 01, 2005 11:19 am
Местоположение: Sofia

Re: MK: Devastation

Мнение от ScorpioN_ »

na men pbk edin poznat mi kaza 4e izlqzlo mk3 ... i az zex 4e prerovix vs ... torrenti forumi itn ... i nakraq ni6to ne namerix ... izlagali sa me pak da ... maa my
pbk ina4e mai mk3 trqq6e da izleze o6te prez proletta 2005 ... no ... ddz az :)
sub-zero84
Смъртен
Мнения: 11
Регистриран на: Сря Яну 31, 2007 6:47 pm
Местоположение: софия
Обратна връзка:

Re: MK: Devastation

Мнение от sub-zero84 »

Аз пък го чакам тоя МК3 филм от 1997 след като излезе втория,но нищо ще почакам още.
Публикувай отговор