Нов МК филм

Аватар
icd
Учител
Мнения: 435
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 8:42 pm

Нов МК филм

Мнение от icd »

Например аз възнамерявам да започна с това как боговете старейшини решават да дадат още един шанс на Шао Кан да се поправи като го съживяват...
А сега вие понеже имате повече фантазия от мен можете да продължите и да направим един перфектен МК3 филм какъвто бихме искали да видим.Тъй като много от вас не харесват облеклата на нинджите предлагам като стигнем до някоя бойна сцена вие да опишете облеклото на бойците.Надявам се да ви хареса идеята ми. ;)


Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: Нов МК филм

Мнение от ded »

icd написа: Например аз възнамерявам да започна с това как боговете старейшини решават да дадат още един шанс на Шао Кан да се поправи като го съживяват...
lol

<a href='http://mk3movie.mortalkombatonline.com/' target='_blank'>http://mk3movie.mortalkombatonline.com/</a>
=-ImOrTaL_sKoRpIoN=-
Боец
Мнения: 180
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 5:53 pm
Местоположение: софиа

Re: Нов МК филм

Мнение от =-ImOrTaL_sKoRpIoN=- »

icd написа: Например аз възнамерявам да започна с това как боговете старейшини решават да дадат още един шанс на Шао Кан да се поправи като го съживяват...
А сега вие понеже имате повече фантазия от мен можете да продължите и да направим един перфектен МК3 филм какъвто бихме искали да видим.Тъй като много от вас не харесват облеклата на нинджите предлагам като стигнем до някоя бойна сцена вие да опишете облеклото на бойците.Надявам се да ви хареса идеята ми. ;)
ami as smqtam 4e pone v toq film bi trqbvalo
kabal da se sauzi s straikar i da se opitat da pomognat na liu kang sonya blade jax i na novia ersonaj noob smoke! :P
[MK]SCORPION
Смъртен
Мнения: 58
Регистриран на: Нед Апр 30, 2006 11:47 am

Re: Нов МК филм

Мнение от [MK]SCORPION »

SHAO KAHN trqbva da se sujivi i zaedno sus SCORPION i SUBZERO da izbiqt vsi4ki i nakraq SHAO KAHN da zavladee zemnoto zarstvo
Изображение
TheGodfather
Смъртен
Мнения: 18
Регистриран на: Чет Юни 15, 2006 3:09 pm

Re: Нов МК филм

Мнение от TheGodfather »

az misla 4e poslednata bitka trebva da e mejdo Raidan i SHAO KAHN
SUB_ZERO_2006
Смъртен
Мнения: 41
Регистриран на: Нед Мар 12, 2006 8:44 pm

Re: Нов МК филм

Мнение от SUB_ZERO_2006 »

TheGodfather написа: az misla 4e poslednata bitka trebva da e mejdo Raidan i SHAO KAHN
Аз тогава играя Sub_Zero
Sub_Zero_2006
----------------------------------------------------------------------
Аз съм смъртен.

Аз съм Крадец и убиец

Аз съм воин на Lin Kuei.

Аз съм Sub-Zero 2006

ВНИМАВАЙ КОЙ ЯДОСВАШ ДА НЕ ПОСТРАДАШ
AC1984
Боец
Мнения: 218
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 8:11 pm
Местоположение: Philadelphia,USA

Re: Нов МК филм

Мнение от AC1984 »

shte si otreja glavata ako iniciatora na temata e ne dryg a time traveler.....
Аватар
icd
Учител
Мнения: 435
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 8:42 pm

Re: Нов МК филм

Мнение от icd »

Emi bace to si pishe 4e az napraih temata de ama karai. ;)
Аватар
sonya^blade
Боец
Мнения: 213
Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 7:39 pm
Местоположение: plovdiv

Re: Нов МК филм

Мнение от sonya^blade »

[MK]SCORPION написа: SHAO KAHN trqbva da se sujivi i zaedno sus SCORPION i SUBZERO da izbiqt vsi4ki i nakraq SHAO KAHN da zavladee zemnoto zarstvo
Ахаха,само през трупа ми ^^
Hие ше ги мелим,а те да си го съживяват колкото искат Кан-чо.
А идеята за експресиране на индивидуалното мнение относно визията или облеклата много ми харесва.
Само едно уточнение,Шао Кан не го искам такъв зелен като Лу-Зомбито,по скоро може да са възкресили душата му и тя да се е вселила в тялото на някои друг войн. :lol:
Аватар
icd
Учител
Мнения: 435
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 8:42 pm

Re: Нов МК филм

Мнение от icd »

Za men li4no nai-dobre shte bude ako Shao Kahn go napravqt kato toq ot seriala.Mnogo me kefi.A i Sonya koi to4no boec imash predvid.Az mislq 4e ako e taka toi bi vzel tqloto na Johny Cage. :)
KeNsH1
Ученик
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Фев 05, 2006 9:23 am
Местоположение: Bulgariq

Re: Нов МК филм

Мнение от KeNsH1 »

Mislq 4e do sega vsi4ki tezi hora koito pravqt tezi neveroqtni igri i filmi ne sa ni razo4arovali tolkova mn. Taka 4e sled tolkova 4akane koeto daje ne se znae,pone az de do koga shte produlji :D ,shte si zaslujava.Zashtoto sum obeden 4e filma shte e neshto neveroqtno ;) !!!
Let's Mortal Kombat begin!!!
Аватар
icd
Учител
Мнения: 435
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 8:42 pm

Re: Нов МК филм

Мнение от icd »

da i vupreki vsi4ko vse oshte go nqma
=-ImOrTaL_sKoRpIoN=-
Боец
Мнения: 180
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 5:53 pm
Местоположение: софиа

Re: Нов МК филм

Мнение от =-ImOrTaL_sKoRpIoN=- »

а кога трябва да излезне 3-тия филм
Xapu
Смъртен
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 1:52 pm

Re: Нов МК филм

Мнение от Xapu »

Ako 6te stava filma mi se iska da nabiqt malko dobrite.I v kraq Liu Kang i negovite priqteli da nau4at ne6to specialno i da ma4kat vsi4ki.
Za6toto malko strnno i naglaseno mi se vijda vsqka bitka da pobejdavat dobrite. :ph34r: :ph34r: :ph34r:
LOVE=NAME
SEX=GAME
Forget the name and play the game.
KuHTaPo
Велик Учител
Мнения: 696
Регистриран на: Пон Юни 23, 2003 6:51 am

Re: Нов МК филм

Мнение от KuHTaPo »

Za6toto malko strnno i naglaseno mi se vijda vsqka bitka da pobejdavat dobrite.
ako ne si zabelqzal v MKC na kraq vsi4ki "dobri" izmirat. to i za tva toq epizod mi e lubim :P
Публикувай отговор