Фатали на MK Trilogy

Публикувай отговор
ianiovski
Смъртен
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Яну 05, 2013 6:13 pm

Фатали на MK Trilogy

Мнение от ianiovski »

Изтеглих си играта но не мога да направя нито един фатал ,гледам ги от списъка как се правят, натискам същата комбинация и нищо не става.Да не би да има някво скрито меню в опциите от които да се вкл. Фаталите ?
П.С. Да поясня играя на PC отворих скритото меню с up+block+run и там има 1 buton fatalitys какво ще рече това ??

И как да напиша това като не става MKTRIL.EXE /F_1BUTT като ми показва ,че немога да изпозлвам знаци или ми дава да променя формата на екзето ?

Направих го трябвало е да се направи шоркът !!!


arhat
Боец
Мнения: 179
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:18 pm

Re: Фатали на MK Trilogy

Мнение от arhat »

Това от скритото меню е да можеш да правиш фаталите с едно копче, примерно натискаш висок крак и прави анималити примерно казвам че, от много време не съм играл и не помня с кое копче кой фатал прави. Пробвай като правиш някой фатал да го правиш от определеното разтояние за фатала. Примерно фатала на Милийна с пироните се прави от другия край на екрана, някой други по от близо, други плътно до противника. Надявам се да съм помогнал :)
TEAM DARKNESS
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Фатали на MK Trilogy

Мнение от Gambid »

Друго нещо, което трябва да внимаваш е скоростта, с която натискаш бутоните. Не трябва да е прекалено бавно. Разстоянията за отделните довършителни движения са написани в скоби. Прегледай и различните видеота, които имаме, там можеш да видиш на практика какво е разстоянието.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Публикувай отговор