Obqsnete po-podrobno kak se igrae Online ?

Публикувай отговор
spdww
Смъртен
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Яну 28, 2010 3:07 pm

Obqsnete po-podrobno kak se igrae Online ?

Мнение от spdww »

Nikoga ne sym igral online i ne mi stana qsno ot instrukciite v saita.
Imam MAME 32 0.129, no tam vyv File nqma -Play networ game...
Sledvaiki instrukciite otidoh na http://www.kaillera.com/download.php , i tam ot vsi4kite ne6ta
(za kakvo sa - Mame32 Plus Plus v0.119 (10.9Mb).- Mame32 Plus Plus v0.119 Source code (0.9Mb).- Mame32 Plus Plus v0.119 Folder Package (0.9Mb) ?),
re6ih 4e trqbva da izteglq -Mame32 v0.67 (0414)+Kaillera client v0.9 (2.9Mb).
Izteglih go. Okaza se mnogo neizpipana MAME versiq (ne vidqh da ima -video options- za nastroika na ekrana). Kakto i da e, otvarqm File i izbiram -Play network game...- Otvarq mi se prozorec -Kaillera Client v0.9 .Vyvejdam ime i tip na vryzkata, no nikyde nqma -Enter IP.
Otdolu ima 5 4erni butona na koito ne pi6e ni6to. 6trakam nared i 3'tiq otvarq -Enter Server IP address... Sledvaiki instrukciite, vyvejdam nomer -212.124.78.125. Davam -Connect- i mi otvarq 2'ri prozorec -Connecting...Vsi4ko zamryzva dotuk.
Sega Kakvo? Kak vsy6tnost se igrae?
Hodih i na saita na -Headoff G.I.- i tam ni6to ne mi stana qsno (ako sym se svyrzal, nqma li pone da pi6e 4e v Kaillera ima edin 4ovek , ane 4e -Nqma aktivni u4asnici ?).
Obqsnqvaite kato za hora koito sa kompiutyrno polu-gramotni (prosto User'i ).


Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: Obqsnete po-podrobno kak se igrae Online ?

Мнение от ded »

1. За онлайн игра се ползва Mame32k 0.64
2. Можеш да го дръпнеш заедно с MK3 и UMK3 ромовете от тук: http://search.data.bg/ready/5e64978ab9b ... 20pack.rar
3. След като си го дръпнал си пускаш UMK3 и натискаш TAB/Input This Game за да си насториш контролите. Когато си готов излизаш от играта с Escape.
4. След това даваш на емулатора Play Network Game
5. Username = Nick; Connection Type го направи на LAN, а на Enter IP въведи: kaillera.headoff.com:27888 и дай Connect
spdww
Смъртен
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Яну 28, 2010 3:07 pm

Re: Obqsnete po-podrobno kak se igrae Online ?

Мнение от spdww »

Izteglih tova koeto si mi dal, no to e - Mame32k 0.54 ,a ne Mame32k 0.64
i vytre ima 2 igri- Mortal Kombat 3 (rev 2.0) i
Mortal Kombat 3 (rev 2.1), oba4e po neqsni pri4ini ne trygvat (imal sym bil "corrupt or missing ROM files"). Eto za6to otivam na saita na Kaillera i teglq
- Mame32 v0.67 ili Mame32 Plus Plus v0.119, koito sa po-novite versii.
Davam Play Network Game i vkarvam tezi ne6tata koito mi kaza (Username - Nick; Connection Type - LAN, IP : kaillera.headoff.com:27888 i davam - Connect). Izliza mi prozor4e - Connekting... i vsi4ko zamryzva do tuk. Kakvo trqbva da se slu4i sled kato dam Connect, koeto pri men se ne slu4va?
Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: Obqsnete po-podrobno kak se igrae Online ?

Мнение от ded »

Линка е към 0.64k. Трябва след като дръпнеш емулатора от Tools мисля, че беше да си настроиш папките, където са ти ромовете.

Не ти трябва друга версия на kaillera. След като дадеш на network play и connect на Headoff сървъра, би трябвало да се кънектне...
spdww
Смъртен
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Яну 28, 2010 3:07 pm

Re: Obqsnete po-podrobno kak se igrae Online ?

Мнение от spdww »

Nqma meniu Tools, a i probvah kakvo li ne - ne stava i ne stava.
Ako si v Sofiq, ne moje li da sednem v nqkoe kafe s internet i da mi go napravi6 ?
Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: Obqsnete po-podrobno kak se igrae Online ?

Мнение от ded »

:D От София съм ама бачкам, дай скайп на лично съобщение
Random
Смъртен
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Окт 31, 2010 12:33 pm

Re: Obqsnete po-podrobno kak se igrae Online ?

Мнение от Random »

Аз съм винаги "за" пишете ми :)
Публикувай отговор