Въпрос относно MK vs DCU

Публикувай отговор
coojoe_213
Смъртен
Мнения: 52
Регистриран на: Съб Фев 18, 2006 12:44 am

Въпрос относно MK vs DCU

Мнение от coojoe_213 »

Здравейте. Купих си и аз най-сетне МК за пс3. Страхотна е, а очаквах чиста помия.
Интересуват ме следните въпроси и ще се радвам ако някой ми отговори макар и частично да е.


--- В момента интернет скороста ми е около 600кб/сек, но и доста често ми излиза съобщение, че връзката ми не е добра и се налага да си прекратя онлайн двубоя и е ужасно неприятно. Каква скорост изисква грубо казано този сървър?--- /днес доплатих на доставчика да съм с 2.4мб/сек ще видя как е после/.
--- Има една схватка, която всеки боец може да я прави, но аз не знам как да процедирам. Става дума, когато ме хване или аз го хвана и излизат някакви бутони при което ме смила от бой. Интересува ме ако аз го хвана кои копчета да натискам, а когато той ме хване кои? Това също понякога е и във въздуха, на някой терени.
Последният ми въпрос е от чисто любопитство.
Има ли разлика от МК vs DCU за пс3 и за xbox360 като графика и прочее?


Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Въпрос относно MK vs DCU

Мнение от Gambid »

Относно скоростта, нямам идея какво точно се изисква.

Двете неща с копчетата, които си споменал са режимите Klose Kombat и Air Kombat.
Идеята при тях е следната. След като си влязъл в режима, този които е стартирал режима натиска бутон за атака. Противникът му опитва да отгатне кой бутон ще бъде натиснат. Ако познае, при Klose Kombat излиза от режима, а при Air Kombat се сменят ролите на нападащ и защитаващ. При Klose Kombat може да се излезе от режима и с т.н. Kounter.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
coojoe_213
Смъртен
Мнения: 52
Регистриран на: Съб Фев 18, 2006 12:44 am

Re: Въпрос относно MK vs DCU

Мнение от coojoe_213 »

Благодаря за отговора. Ейй, много добри има в тоя сървър, ама скоро като я разуча и ще падат глави. Чак една пичка снощи ми скри шапката :).
Страхотна е играта.
П.С.--- Сетих се нещо сега, на всеки терен ли има хвърлене от високо или трушене на стени, сори за тъпия въпрос.
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Въпрос относно MK vs DCU

Мнение от Gambid »

Не, но принципно на всеки терен има по нещо.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Публикувай отговор