Mortal Kombat vs DC Universe - Първи впечатления

Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: Mortal Kombat vs DC Universe - Първи впечатления

Мнение от ded »

В един ден си записах и MKDC и SF4. Мортала остана далеч на заден план, след като пуснах SF4...


Аватар
RREPTILE
Смъртен
Мнения: 24
Регистриран на: Нед Май 10, 2009 8:10 pm

Re: Mortal Kombat vs DC Universe - Първи впечатления

Мнение от RREPTILE »

Black_Power написа:Незнам за вас но Fatality-тата на MK персонажите и като цяло на всички са един вид твърде леки няма нищо общо например с Deception и всичките брутални завършеци.Всякаш MKvsDS е правена за малки деца незнам очаквах повечето поне в тази област на играта.


да де да. и аз гато ги скивнах в YouTube направо се смаях. те едно на ръка че са по-леки от тея в MKDeception, ми по-леки и от MK4. УЖАС ви казвам. Пък тая идея с Heroic Brutality направо е преебала Midway. Как се разваля дългогодишна традиция???
Пък то едни Фатали и Брутали!?!?!?! Боже боже. Колкото и да ми допадна играта тук сериозно се осраха. :evil: :evil: :evil:

Фаталите си гледам само по YouTube, щото немам PS. Ще ми кажете ли някоя игра(може и много), кoито са за PC и са СЛЕД МК4??
OFFICIAL FAN OF Gambid!
coojoe_213
Смъртен
Мнения: 52
Регистриран на: Съб Фев 18, 2006 12:44 am

Re: Mortal Kombat vs DC Universe - Първи впечатления

Мнение от coojoe_213 »

Почти всички пишете глупости, даже понякога се замислям дали всички имате конзолите +играта, а си пишете мнението. Както и да е, да спомена, че аз като нямах конзола и играта мислех също толкова тъпо колкото вас.
Графиката е перфектна /особено за PS3/, няма нищо общо с xbox360, сериите, комботата са на много високо ниво. Фаталитата са слаби, но това е така поради смисането на другите герои и естествено да няма критики от DC феновете.

----Ако реално в тази тема има фенове на Мортал Комбат какъвто съм АЗ /абсолютен/, ще пробвате и не само пробвате ами и завършите Комботата, да видите, колко е ''ЕЛЕМЕНТАРНА''. Онлайн тупалките са също много интерсни. Въобще ако не гледате на играта като поредния Street Fighter или Soul Calibur си е на много високо ниво. Вече пуберите как мислят, то е ясно. Все пак не може да очакваме една игра да ни направи и по една сви*ка. Тя е игра.

П.С.--- Между-другото този FUMFIFA е пълен тапак, направо тази тема трябва да се преработи, бате толкова са ти елементарни постовете, че не си струва да си тука, ама чесно, без грам спам. Елементарен си.
Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: Mortal Kombat vs DC Universe - Първи впечатления

Мнение от ded »

Имам играта за 360 и съм я играл за PS3, играта е изключително слаба и SF4 e в пъти по-добра.

Това все пак си е мое мнение, но ако някой иска да ме обори нека да пише.
coojoe_213
Смъртен
Мнения: 52
Регистриран на: Съб Фев 18, 2006 12:44 am

Re: Mortal Kombat vs DC Universe - Първи впечатления

Мнение от coojoe_213 »

Нямам намерение да те оборвам, тъй катов сичко е въпрос на вкус, но СФ4 си е пълна пародия. Какво имам в предвид... Случайно да си минал Триал Хард..., даже и да си го минал, случайно да използваш някоя от сериите в реално време, като ли онлайн, докато при МК няма серия, която да не съм прилагал и в реално време и онлайн.
Единственото хубаво нещо на СФ4 е онлайн сървара, т.е не е направен като при МК, до като играете и да се дискънектват.
Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: Mortal Kombat vs DC Universe - Първи впечатления

Мнение от ded »

Самият факт, че имаш два пад-а за движение, обезмисля файтинг системата. Rage Mode-a е небалансиран. Free Fall Kombat-a е "guessing game". Играта има страшно много небалансирани елементи, като "Instant Kill" Inf-овете и не само тях разбира се....

Не напоследно място, искам да отбележа, че графиката е под всякакво ниво за игра излезнала в края на 2008-а година...Crossover историята с герои от DC пък ептен.

Липсата на онлайн поддръжка и оправяне на бъговете също няма смисъл да се коментира...да, вероятно заради фалита на Midway...

Аз съм фен на МК, не на SF, но когато фактите говорят си мълча. Не ми е приятно, че играта е зле, но нямам и намерение да се преструвам, че ми харесва само защото носи MK заглавие. Мога да напиша сигурно един гайд, защо MKDC е недоизпипана игра, но нямам намерение да го правя, защото не искам да си губя времето с тази игра ;]
Аватар
_S_h_i_n_n_o_k_
Смъртен
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Мар 13, 2010 2:30 pm
Местоположение: Netherealm

Re: Mortal Kombat vs DC Universe - Първи впечатления

Мнение от _S_h_i_n_n_o_k_ »

в MKvs.DC всички имат много яки довършителни движения
Публикувай отговор