МК Trilogy и MK 4 за PSP

Публикувай отговор
Nikola_g
Смъртен
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 5:49 pm

МК Trilogy и MK 4 за PSP

Мнение от Nikola_g »

Добър ден, значи свалих си въпросните игри и чрез емулатор си ги пуснах на ПСП-то.Разбих се от търсене обаче никъде не намирам как се отключва тайното меню на всяка от игрите, навсякъде пише някакви начини, които обаче не стават (за МК 4 специално).Надявам се тук вече да ми помогнете как да отключа аджеба тея менюта на ПСП-то ми.Мерси предварително.


Аватар
fymfifa
Боец
Мнения: 265
Регистриран на: Нед Авг 06, 2006 9:25 pm
Местоположение: Ирак
Обратна връзка:

Re: МК Trilogy и MK 4 за PSP

Мнение от fymfifa »

PS
Тайно меню:
Въведете код за двойна игра 302 213 и след това прекъснете мача, за да отидете в Options. Отидете върху Versus Screen Enabled и задръжте блок и тичане за 10 секунди.
PC
Тайно меню:
Влезте в Practice менюто и след това на ниво на трудност (Difficulty novice) задръжте BL+ LK за 10 секунди. Тайното меню ще се появи. Оттук можете да изберете да направите любимото си Fatality само с два бутона. Изберете само една от опциите. След това когато се появи надписът Finish Him/Her просто натиснете D+HP.
N64
Тайно меню:
Отидете в Options и застанете върху Continue Options. Задръжте BL+R за десет секунди. Така ще можете да активирате любимото си Fatality и след това да го направите като натиснете само D+HP.
Не го знам къф е тоя емулатор ... и ще е хубаво да кажеш за каква платформа е емулираната MK4 на PSP-то ти
Nikola_g
Смъртен
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 5:49 pm

Re: МК Trilogy и MK 4 за PSP

Мнение от Nikola_g »

Ами и двете игри са емулирани на PS 1 в смисъл в началото докато зарежда играта си изписва Play Station, но всички онези начини за отключване, които изискват втори джойстик няма сми да ми ги давате тъй като при ПСП-то реално разполагам с един джойстик и един чифт контроли (по принцип казвам)
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: МК Trilogy и MK 4 за PSP

Мнение от Gambid »

Еми трябваше да се уточниш малко.

Проблема не е, че те не работят, проблема идва от това, че няма как да ги изпалниш.

Можеш да пробваш някой Cheat Code ако емулатора потдържа такива.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Nikola_g
Смъртен
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 5:49 pm

Re: МК Trilogy и MK 4 за PSP

Мнение от Nikola_g »

Значи тайните менюта и за двете игри няма никакъв начин да бъдат отключени и на двете игри емулирани чрез Play Station 1 емулатор на PSP ?

Иначе съм пробвал разни неща и примерно съм пускал Джони Кейдж в костюм на Джеймс Бонд и оръжие пистолет, така че някои неща действат определено.
Аватар
ded
Бог
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 12:33 pm

Re: МК Trilogy и MK 4 за PSP

Мнение от ded »

Описано е в сайта, кои бутони да задържиш за да активираш cheat menu-тата. Виж си в емулатора за PSX, кои бутони на PSP-то отговарят на тях и ще стане.
Nikola_g
Смъртен
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 5:49 pm

Re: МК Trilogy и MK 4 за PSP

Мнение от Nikola_g »

Там е работата, че дори така не става - ако някой има ПСП и го е правил ще е най-добре да каже.
Аватар
ermak.nsr
Учител
Мнения: 365
Регистриран на: Чет Мар 22, 2007 8:24 pm
Местоположение: Русе,България

Re: МК Trilogy и MK 4 за PSP

Мнение от ermak.nsr »

Само от коментара на fymfifa става ясно,че неможе да довършиш кода,защото втората половина от него (213) трябва да бъде написана от втория играч.
ПС:прави си изводи....
|-----|
| 0
| /|\
| / \
Той слушаше чалга
Lord Dragu
Боец
Мнения: 287
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 1:40 pm
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

Re: МК Trilogy и MK 4 за PSP

Мнение от Lord Dragu »

Naprotiv za murzelivci nishto ne stava!
Pri men vsichko stava i na MK4 i na MKT!
Az daje I GameShark codove si imam!
Prosto se iska malko ukul!
R2 i L2 Butonite sa s analoga!
Ako si nastoish opciite dobre i po lesno shte mojesh da si aktivirash Cheatovete!
Az daje i VS kodove moga da pishq!
Prosto smenqsh kontrolite ot Joistik na Player 1 na Player 2 v Controller Settings!

Capiche!
mksecrets.net Content Menager

Като част от екипа на сайта ще напрвя всичко най-добро за него!
Публикувай отговор