PS2 mortal kombat deception

Публикувай отговор
izzztre666telkaaa
Смъртен
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 7:00 pm

PS2 mortal kombat deception

Мнение от izzztre666telkaaa »

Dam,vidqx,4e v saita ima otdel za tez rabotki,10x,4e mi otgovori,blagodarsko :) Ama ne6to ne sxvanax kakvi sa tezi jaltici i kak se sabirat i kade v menuto vliza6 za da gi otklu4vam tez igra4i ne6to ne mi e nikak qsni4ko!!!???
I drygoto,koeto pi6e tam,4e trqbvalo da ima6 dopulnitelno ystroistvo,kvo e tva specialno ystroistvo ili prosto govorqt za PS2!?!?!I ei tva ne mi e mn qsno,mn 6te sum ti blagodarni4ka ako mi otgovori6 i na tez vapros4eta!!! :D


Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: PS2 mortal kombat deception

Мнение от Gambid »

Знаеш ли, освен форума, сайта има и раздели за игрите. И това, което тарсиш се намира в раздела за Mortal Kombat: Deception.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
izzztre666telkaaa
Смъртен
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 7:00 pm

Re: PS2 mortal kombat deception

Мнение от izzztre666telkaaa »

izzztre666telkaaa написа: Dam,vidqx,4e v saita ima otdel za tez rabotki,10x,4e mi otgovori,blagodarsko :) Ama ne6to ne sxvanax kakvi sa tezi jaltici i kak se sabirat i kade v menuto vliza6 za da gi otklu4vam tez igra4i ne6to ne mi e nikak qsni4ko!!!???
I drygoto,koeto pi6e tam,4e trqbvalo da ima6 dopulnitelno ystroistvo,kvo e tva specialno ystroistvo ili prosto govorqt za PS2!?!?!I ei tva ne mi e mn qsno,mn 6te sum ti blagodarni4ka ako mi otgovori6 i na tez vapros4eta!!! :D
Dam,vidqx,4e v saita ima otdel za tez rabotki,10x,4e mi otgovori,blagodarsko Ama ne6to ne sxvanax kakvi sa tezi jaltici i kak se sabirat i kade v menuto vliza6 za da gi otklu4vam tez igra4i ne6to ne mi e nikak qsni4ko!!!???
I drygoto,koeto pi6e tam,4e trqbvalo da ima6 dopulnitelno ystroistvo,kvo e tva specialno ystroistvo ili prosto govorqt za PS2!?!?!I ei tva ne mi e mn qsno,mn 6te sum ti blagodarni4ka ako mi otgovori6 i na tez vapros4eta!!! :blink: :) :D
Lord Dragu
Боец
Мнения: 287
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 1:40 pm
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

Re: PS2 mortal kombat deception

Мнение от Lord Dragu »

Taka:

Neka da ti pomogna ....niama nujda da zanimavash staria Gambid toi i bez tuj e dosta zaet.... :D

Julticite ili :koins" se subirat v Konquest rejima na igrata.

A vsichko se otkliuchva ot "THE KRYPT"

Razbirash li?

Kolkoto da Pro Action Replay Device shte triabva da popitash v Niakoi magazin za PSni!


Ako ne razbirash neshto drasni edno pisumce!

PM!
mksecrets.net Content Menager

Като част от екипа на сайта ще напрвя всичко най-добро за него!
Аватар
sonya^blade
Боец
Мнения: 213
Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 7:39 pm
Местоположение: plovdiv

Re: PS2 mortal kombat deception

Мнение от sonya^blade »

Писах ЛС на Lord Dragu все още без отговор и затова питам тук: Има ли други начини да се сдобия с Джейд монети, освен от конкуеста (от тук нататък може да не четете) , където тряа да гоня някъф малък манаф и да уча от тоя бифтек Бо Рай Чо.. влизам във всяка стая и правя разни мисии за кучета на китайски баби, и дори да намеря кучето то е изядено...(доста гладен тряа да е бил тоя :mrgreen: )
И тва бати голямото гробище. 50 000 гроба.. Ши кайш че са погребали всичките бойци от 9те загубени битки (това май само във филма го има ениуей) А детските писъци там.. или има педофили или нинджите плашат децата :lol:
Най-после да се накефя че виждам Съб Зироу за първи път не ангажиран, отивам да го видя ко прай :wink: и той веднага: от Лин Куей бил и съм му губила времето.. И кво кат си от Лин Куей? Аз пък съм от Манчестър Юнайтед xD lol Бати надутия, можеше да е по-тактичен поне щот съм готина (РОФЛ) и все пак го предпочитам за учител пред Тва- Бо Рай Чо... аре добре момче съм в играта (ш се направя, че не забелязвам дискриминацията), но да се уча от Бо Рай Чо, тва вече е прекаено. (Във всички аспекти не виждам смисъл от него)
Публикувай отговор