Коя МК предпочитате?

Аватар
ermak.nsr
Учител
Мнения: 365
Регистриран на: Чет Мар 22, 2007 8:24 pm
Местоположение: Русе,България

Коя МК предпочитате?

Мнение от ermak.nsr »

Аз съм за MKDA


|-----|
| 0
| /|\
| / \
Той слушаше чалга
Аватар
dimmuborgir6
Ученик
Мнения: 117
Регистриран на: Сря Май 02, 2007 5:17 pm

Re: Коя МК предпочитате?

Мнение от dimmuborgir6 »

MK:Armageddon
Аватар
Hell_skull
Боец
Мнения: 282
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 5:24 pm
Местоположение: Hell

Re: Коя МК предпочитате?

Мнение от Hell_skull »

Emi az to4no tiq ne sum igral, no milsq 4e Armageddon e nai-qka ;)
MK2 Challenger Glitch Compilation (Dead Pool Fatality Glitches):
http://www.youtube.com/watch?v=kdAwUSbRYoM
Lord Dragu
Боец
Мнения: 287
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 1:40 pm
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

Re: Коя МК предпочитате?

Мнение от Lord Dragu »

naprotiv...ako izkluchim vsichkite boici,to MKA e nai-tupa! prosto vsichko tam e oriazano, MKSM e nai-iakata mk za vsichki vremena.
mksecrets.net Content Menager

Като част от екипа на сайта ще напрвя всичко най-добро за него!
Аватар
Hell_skull
Боец
Мнения: 282
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 5:24 pm
Местоположение: Hell

Re: Коя МК предпочитате?

Мнение от Hell_skull »

mi ako govorim za priklo4enski MK igri mnoo qsno 4e MK:SM e nai-qkata... :ph34r:
MK2 Challenger Glitch Compilation (Dead Pool Fatality Glitches):
http://www.youtube.com/watch?v=kdAwUSbRYoM
Аватар
ermak.nsr
Учител
Мнения: 365
Регистриран на: Чет Мар 22, 2007 8:24 pm
Местоположение: Русе,България

Re: Коя МК предпочитате?

Мнение от ermak.nsr »

Мдам шаолин монкс има и много добри клипчета.А що се отнася до армагедона...мммм....Некви смотани фатали картинките от Choose your fighter изключително много ме дразнят(ся ша кажете че капризнича ама си е така).

Hell_skull нищо лично ама твоита работа е малко "Аз бяло сирене не сам ял ама един познат е ял и ми каза че хич не е хубаво".

Иначе армагедона също е добра но според мен Deadly alliance ruless.
|-----|
| 0
| /|\
| / \
Той слушаше чалга
Lord Dragu
Боец
Мнения: 287
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 1:40 pm
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

Re: Коя МК предпочитате?

Мнение от Lord Dragu »

neka da kaja klasaciata: 1. MKSM 2.MKD 3.MKDA 4.MKA ...a naistina bosovete v MKA sa oriazani...ONAGA moje da pada, niama onia trow, MOLOCH e bez topkata si...ebahti i playble bosovete...da vi priznaia SHAO KAHN nai me kefi...a i SHANG TSUNG ne moje da se prevrushta...ami niamam dumi...a daje i kontent niama! Ako izklucha MKSM to MKU e nai-gotina...
mksecrets.net Content Menager

Като част от екипа на сайта ще напрвя всичко най-добро за него!
Аватар
DJ_d
Боец
Мнения: 152
Регистриран на: Съб Мар 17, 2007 7:07 pm
Местоположение: In The Future

Re: Коя МК предпочитате?

Мнение от DJ_d »

UMK3 другите не съм ги играл,но бих избрал армагедон,защото може да си направих човекче.
Аватар
icd
Учител
Мнения: 435
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 8:42 pm

Re: Коя МК предпочитате?

Мнение от icd »

az sum igral ot tiq samo MKSM i opredeleno tq nai-mn mi dopada kato gameplay i 4e e prikliu4enska,a i mi kazaha 4e po natuk v igrata vmesto s Kung Lao i Liu Kang moje da se igrae i sus Scorpion i Sub-Zero.
Аватар
ERrorMAKro
Безсмъртен
Мнения: 876
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 8:47 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Коя МК предпочитате?

Мнение от ERrorMAKro »

тия сичките са тъпи
Аватар
ermak.nsr
Учител
Мнения: 365
Регистриран на: Чет Мар 22, 2007 8:24 pm
Местоположение: Русе,България

Re: Коя МК предпочитате?

Мнение от ermak.nsr »

Мън,Мън,Мън.....
Що УМК3 по ли е як?
|-----|
| 0
| /|\
| / \
Той слушаше чалга
Аватар
ERrorMAKro
Безсмъртен
Мнения: 876
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 8:47 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Коя МК предпочитате?

Мнение от ERrorMAKro »

Да, питай ded_ ^_^
Аватар
darken
Смъртен
Мнения: 55
Регистриран на: Съб Дек 09, 2006 3:29 pm

Re: Коя МК предпочитате?

Мнение от darken »

Първа е UMK3 (с нея се зарибих по игрите и филмите) Уникална игра!
МК3 също ми хареса много. Практически аз сменях игрите заради определени персонажи.
Докато не открих Трилогията (MK Trillogy)
МК4 също я обожавам, играя до ден днешен на нея. Това, което ме разочарова е, че можеха да се постараят със сериите.
Конзолните версии как съм се облизвал по тях. Включително и по 9-ката.
После ми падна шанс да си играя и мога да кажа, че обожавам Десепшъна и Армагедона.
Имам си любими персонажи там, със спешълите им.Тейвън, Шуджинко - обожавам ги! В Армагедона обожавам оръжията, както и това, че можеш да убиеш опонента по време на мача. Това ме спука от кеф. Имаше една зона с по няколко възможности за убиване - киселина, огън, шипове, валяци... Фаталите наистина са орязани.... Направо счупиха тъпомера! (Да, конкуеста също е много як)
Така и не успях да се докопам до MK VS DC Universe..... Гледал съм стотици видеа, снимки. Сега също гледам Story, Arcade.
На мен, дори ми харесва, че са заедно с героите. Аз, ако можеше бих играл в отбор с Ермак и Фенера да речем. Да, смесица, но би ми харесало.
И доживях 9-ката да излезе за РС (Komplete Edition). Всичко в нея ми харесваше, харесва ми сега. (Той Аватара ми говори достатъчно)
От години не беше излизало нищо за РС. Това за мене беше празник! Награбих я веднага. Почнах Стори-то, после кулата (акрадната), послe другите. Просто обожавам тяхната алтернатива на ''къде е топчето'' Всичките ми любимци са там, страхотни спешъли, скинове, кът сцени, криптата, сериите (някои са ми трудни), но, поне не са ми противни да ги гледам! Това беше като Трилогията, но в HD. Милена беше страхотна, забавна. Тя е гвоздея на програмата! Наистина я обожавам. Шао Кан Също! Играл я съм дни наред....
После дойде 10 (Mortal Kombat X - после XL) Направо бях изненадан! Втора версия за РС! Тръпнел съм в очакване, следял съм новините, гледах клипове, снимки. Имаше неща, които ме изненадаха. Отначало като ги видях тези непознати елементи в играта.... Ед Буун искаше да накара феновете да се чудят '' какво е това подяволите'' и успя. Ferra-Torr, Dvorah и Kotal Kahn бяха точно от тях. Аз очаквах развитието на връзката между Джони и Соня, така че в тази част ме изненадаха приятно.... Още като видях Касандра Кейдж не съм се съмнявал и за секунда. Фаталите бяха просто уникални. Гледах фаталите на няколкото играчи, които имаше тогава. От начало играта ми беше малко странна, но започна да ми харесва все повече. Особено след като изгледах стори мода, когато вече играта беше излязла. Да, той много ми допадна, персонажите в него, скиновете, особено Скорпиона и Суб-Зеро.Hanzo Hasashi ми стана любимец. После, като я купих, веднага подпуках Стори мода естествено, после кулата.Да играта също ми стана любима. Малко ми е странно защо делят способностите на един персонаж на 3, може би за да ги видим в различни светлини, техните силни и слаби страни.Takeda ми изглежда прекалено хлапашки, иначе ми харесват техниките му. Dvorah ми допадна, но не и Ferra-Torr. :mrgreen: Дори и Kung Jin, въпреки че ми е малко странен.Но имаше неща, които ми помрачиха щастието. Не очаквах подобни глупости, особено след като бяха казали, че няма да има ексклузивни играчи. Какво не ? Той целия Кобат пак 2 беше ексклузив, бяха зарязали РС порта на играта.... Толкова се радвах за новите играчи, обожавам роботчетата, Бо Рай Чо, супер кеф ми беше, че се завръща и.... ме заляха с вряла вода. Стейджовете също ексклузив! ЩО ЗА ПРОСТОТИЯ! Можеха и да я довършат преди да я пуснат. Ендингите и надписите сечаха като за световно. Но за щастие това се оправи. Определено това, което направиха ще го помня. Не беше честно. Надминаха себе си по простотия. И определено играта е тежичка.
Последно промяна от darken на Сря Сеп 27, 2017 9:16 pm, променено общо 3 пъти.
Vallez
Учител
Мнения: 449
Регистриран на: Вто Окт 05, 2004 5:01 pm
Местоположение: София-Люлин
Обратна връзка:

Re: Коя МК предпочитате?

Мнение от Vallez »

Spored mene MKD ima nai dobar gameplay grafika i kato cqlo moje da se zaribish dokato MKA se otkazah da q igraq na 4-toto puskane.Mn e gadna se endo igraq MK4 s po dobri efekti ne mi prili4a na nex gen.A ina4e MKSM nai mnogo mi haresa jalko 4e ne moga da q prevurta (nz kak) <_<
N♠♠bSaibϖ
Смъртен
Мнения: 53
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 6:45 pm

Re: Коя МК предпочитате?

Мнение от N♠♠bSaibϖ »

MK:A естествено :)
Публикувай отговор