въпрос за МК:Шаолин Монкс

vynsent
Смъртен
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Мар 03, 2007 8:37 pm

въпрос за МК:Шаолин Монкс

Мнение от vynsent »

имам проблем и той е че с приятелката ми циклиме почти от месец на тримата глупаци : Shang Tsung, Kintaro, and Shao Khan !
научихме се и свикнахме да ги пребиваме сериозно до момента в който тъпият КАН извади чука и ни помита.
какви ли не тактики,какви ли не глупости пробвахме и не,и не...
кажете по дяволите как да го минем тоя,че ни скъса нервите ?
баси,направо съм отчаян дори търсих чийт за кръв,но не намерих,явно не съществува такъв! :angry:


KuHTaPo
Велик Учител
Мнения: 696
Регистриран на: Пон Юни 23, 2003 6:51 am

Re: въпрос за МК:Шаолин Монкс

Мнение от KuHTaPo »

kato po4ne da se vurti bqga6, a kato spre go bie6 s magii ot razstoqnie ;)
Mapko
Смъртен
Мнения: 37
Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 11:56 pm
Местоположение: Bourgas
Обратна връзка:

Re: въпрос за МК:Шаолин Монкс

Мнение от Mapko »

kato po4ne da varti natiska6 dva pati dalgiq skok i si mu izbqgal i az ciklih baq vreme ama q otkrih maniqta kato pravish taka shte se u4udish kolko e lesen
~ ~ ~ Ne e vajno kakvo sam kazal , a kakvo imah predvid ~ ~ ~
vynsent
Смъртен
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Мар 03, 2007 8:37 pm

Re: въпрос за МК:Шаолин Монкс

Мнение от vynsent »

ами ние пробвахем и дълги скокове и 2ни такива,но доста тегаво.
пак ще го мъчиме дано да усппем накрая. само 1 път му бяхме смалили кръвта на 20-30% и до там.
ще пиша пак... благодаря ви засега ! B)
Mapko
Смъртен
Мнения: 37
Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 11:56 pm
Местоположение: Bourgas
Обратна връзка:

Re: въпрос за МК:Шаолин Монкс

Мнение от Mapko »

nali ti kazvam 2 dalgi i go biete samo s magii tova mu e sistemata nqma drug na4in
~ ~ ~ Ne e vajno kakvo sam kazal , a kakvo imah predvid ~ ~ ~
EvilSide
Смъртен
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 4:17 am
Местоположение: Русе

Re: въпрос за МК:Шаолин Монкс

Мнение от EvilSide »

Marko zavisi kak igrae6 ako polzva6 sistema Block pri 4uka i pri vartene da ska4a6 probvai da ne mu se navira6 :rolleyes: ami sas magii kakto kaza KuHTaPo :) no ne igra mnogo nego edin friend me zaribi na Trilogy i sam mnogo dobyr :D :P :lol:
MK7eam
Смъртен
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Авг 23, 2007 10:00 pm

Re: въпрос за МК:Шаолин Монкс

Мнение от MK7eam »

tazi 4ast e mnogo interesna nai lesno se prevurta s kung lao i lu kang kogato igraete dvama. nai vajnoto e da rabotite dvama. az sum q prevurtal okolo 5 puti zakoto se mu4ehme s priqtelqmi da izkarame si4ki igra4i. tei za da biete KAN lesno e mnogo prosto no trqbva i dvamata da imate si4ki magii. pirvo se bqga mnogo dokato ne spreda se vurti s 4uka posle kung lao vednaga trqbva da napravi magiqta deto 6apkata se vurti s okolo tebe i se teleportva6 do ne go i po4va6 da se vurti6 a prez tui vreme lu kang go celi s ogneni kalbeta i sled 4,5 puti e na mnogo malko kruv i obikno venno go celihme s glavata na kentaro za sram :lol: posle mu pravite fatala i gotovo
Аватар
ermak.nsr
Учител
Мнения: 365
Регистриран на: Чет Мар 22, 2007 8:24 pm
Местоположение: Русе,България

Re: въпрос за МК:Шаолин Монкс

Мнение от ermak.nsr »

Пич не можеш да пишеш :P
|-----|
| 0
| /|\
| / \
Той слушаше чалга
Аватар
gen4o_na6estvenika
Ученик
Мнения: 112
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 9:08 am

Re: въпрос за МК:Шаолин Монкс

Мнение от gen4o_na6estvenika »

Klip4e sus Sub-Zero ima na YouTube sled tova pi6e6 sub-zero mortal kombat shaolin monks i 6te ti izliazat niakolko klip4eta izbira6 mu endinga,gleda6 go i gotovo.lesno zvu4i
Аватар
Nightshifter
Смъртен
Мнения: 65
Регистриран на: Сря Юли 20, 2005 6:56 am
Местоположение: Blagoevgrad

Re: въпрос за МК:Шаолин Монкс

Мнение от Nightshifter »

Всъщност, Кан е що годе лесен. Подрипваш като завърти чука (използвай Long Jump, но си наблюдавай Energy Meter-а, да не те хване неподготвен :) ).
1.А аз имам друг въпрос - след като изпълня всичките куестове на Smoke, той ми казва че МК2 вече е отключен. Къде трябва погледна, че ми е отворен достъпа до него? Като в книжката (играта е купена от Англия) има показан Kontent Screen с опции Soundtrack и Mortal Kombat II, а те практически липсват...
2.В Foundry в нивото с Hellbeast (Armory МК2), на горният етаж има стена, с помощта на противници, която разбивам и се показва монетка, която обстревам докато не улуча. При точна стрелба излиза червен Инг/Янг, който отваря ново филче. До тук добре, само че в Kontent - Movie директорията няма нищо друго отворено... :shock: :?
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3441
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: въпрос за МК:Шаолин Монкс

Мнение от Gambid »

Nightshifter написа:Всъщност, Кан е що годе лесен. Подрипваш като завърти чука (използвай Long Jump, но си наблюдавай Energy Meter-а, да не те хване неподготвен :) ).
1.А аз имам друг въпрос - след като изпълня всичките куестове на Smoke, той ми казва че МК2 вече е отключен. Къде трябва погледна, че ми е отворен достъпа до него? Като в книжката (играта е купена от Англия) има показан Kontent Screen с опции Soundtrack и Mortal Kombat II, а те практически липсват...
2.В Foundry в нивото с Hellbeast (Armory МК2), на горният етаж има стена, с помощта на противници, която разбивам и се показва монетка, която обстревам докато не улуча. При точна стрелба излиза червен Инг/Янг, който отваря ново филче. До тук добре, само че в Kontent - Movie директорията няма нищо друго отворено... :shock: :?
1. Ако играта е за PlayStation 2 и е купена в Европа трябва да знаеш, че няма и да намериш Mortal Kombat II в нея. Препратката на Smoke е грешна. Играта беше махната поради наличието на бъг. Найстина гадно, но факт.

2. Тук вече не съм много сигурен поради това ще се въздържа от коментар.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Аватар
Nightshifter
Смъртен
Мнения: 65
Регистриран на: Сря Юли 20, 2005 6:56 am
Местоположение: Blagoevgrad

Re: въпрос за МК:Шаолин Монкс

Мнение от Nightshifter »

Мдам... :( видях, че е само за Американските версии (по-точно за NTSC формати).
Е кофти история, ама това положението.
А колкото до отварянето на филмчето в Foundry - дори и по разни уолктрута и солушъни няма никакво обяснение. Иначе в контент има слотове само за четири филмчета, от които три съм отворил... като предполагаемото липсшващо е това, с атаката върху академията, което (понеже така или иначе подхванахме темата :D ) къде може да се открие?
Иначе, случайо някой може ли да ме светне по въпроса с Survival Mode?
Аватар
sonya^blade
Боец
Мнения: 213
Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 7:39 pm
Местоположение: plovdiv

Re: въпрос за МК:Шаолин Монкс

Мнение от sonya^blade »

Има ли вариант МКСМ конкуеста да се играе с друг, освен с Лу Канг и Кунг Лао?
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3441
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: въпрос за МК:Шаолин Монкс

Мнение от Gambid »

Да, официално може и със Scorpion и Sub-Zero.
А ако ползваш Cheat кодове може на практика с всеки друг.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Аватар
sonya^blade
Боец
Мнения: 213
Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 7:39 pm
Местоположение: plovdiv

Re: въпрос за МК:Шаолин Монкс

Мнение от sonya^blade »

Мога ли да ги отключа по някакъв друг начин раличен от Versus Mode? С код или нещо друго, защото нямам втори джойстик.
Публикувай отговор