Кодове и тайни-Goro,Jason,stage fatalities

Публикувай отговор
SHAO KAHN
Боец
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Сеп 04, 2003 5:50 pm
Местоположение: София-СМолян

Кодове и тайни-Goro,Jason,stage fatalities

Мнение от SHAO KAHN »

Разглеждах разни сайтове,гледах клипове в youtube,но не ми стана ясно,как мога да избирам Горо,и как да имам достъп до скритите играчи-jason,tremor,tanya.Как се правят stage fatalities.И най-учудващото е-когато щтракнах на living towers ми изписа-there isn't availaible living tower,и сега това доста ми спира развитието във играта.Освен това се чудя,защо видях в това клипче двойно повече играчи от тези,които има в моята версия.
https://www.youtube.com/watch?v=NeT7WilVNR8


Съединението прави силата
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Кодове и тайни-Goro,Jason,stage fatalities

Мнение от Gambid »

За коя версия на играта става въпрос: PC, PlayStation 4, XBox One?
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
SHAO KAHN
Боец
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Сеп 04, 2003 5:50 pm
Местоположение: София-СМолян

Re: Кодове и тайни-Goro,Jason,stage fatalities

Мнение от SHAO KAHN »

За PC Версията-Уж Story Mode е превъртян,горо не мога да го избера,а другите пък съвсем
Съединението прави силата
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Кодове и тайни-Goro,Jason,stage fatalities

Мнение от Gambid »

Goro, Jason, Tremor, Tanya и Predator се купуват отделно. Има така наречения Season Pass, който като се купи ги отключва.

Видеото което показваш е от Mortal Kombat XL, разширена версия на Mortal Kombat X, която не излезе за PC.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
SHAO KAHN
Боец
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Сеп 04, 2003 5:50 pm
Местоположение: София-СМолян

Re: Кодове и тайни-Goro,Jason,stage fatalities

Мнение от SHAO KAHN »

Ахам,да поиграх я малко с един приятел XL в playground в мола.За съжаление не намерихме начин да играем с тези нови играчи.Пишеше да влезнем в PS4 store.Не успяхме.А този season pass за ПС има ли го за PC или е пак само за PS4 и stage фаталите в него ли са....
Съжалявам че само теб те занимавам Gambid,но се учудвам,далечната 2003-4 когато се регистрирах,пишеха доста хора,сега съм създал 3-4 теми от януари до сега и никой друг не пише,май ще се регистрирам и в английския форум
Съединението прави силата
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Кодове и тайни-Goro,Jason,stage fatalities

Мнение от Gambid »

Значи, допълнителното съдържание за PC го има в Steam Store-а.

Stage Fatality-та в PC версията няма.

Допълнителните бойци за PC са Goro, Predator, Tanya, Tremor, Jason.

Спокойно, няма проблем. Радвам се, че някой пише и мисля как да върна хората.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Аватар
darken
Смъртен
Мнения: 55
Регистриран на: Съб Дек 09, 2006 3:29 pm

Re: Кодове и тайни-Goro,Jason,stage fatalities

Мнение от darken »

Добре, че попаднах на темата! Значи Stage има само в конзолните версии ?!
Ами тази версия, която си играл е разширена и ще е само за PS4. Steam потребителите да сме живи и здрави! За нас е студената водичка.
Знам, че пиратството е проблем, но..... Аз мислех, че игрите се завръщат отново на РС платформата. Явно съм се лъгал. Дори няма да се учудя това е последната игра за РС - пепел ми на устата. Значи излиза, че просто трябва да се радваме, че въобще я има. Нищо, че някой ще играе с повече играчи от нас, ще прави повече фатали и ще има повече глезотийки от нас. За нас е студената водичка.
Бях им бесен откровено казано. И още съм. Виждах за излизането на длц-тата, но не предполагах, че е толкова зле.
Добре, че 9-ката не я съсипаха чак до там. Аз се дразнех за един Кратос, а колко по-зле можело да бъде..... Майко мила!
Определено не знам дали ще я взема. Започна да ме кефи, дори и ми се играе, но след този удар под кръста не знам....
Не знам дали въобще искам каквато е игра от тях....
Може би и аз трябва да им забия нож в гърба и да си я дръпна от тракера.
Май това заслужават.
SHAO KAHN
Боец
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Сеп 04, 2003 5:50 pm
Местоположение: София-СМолян

Re: Кодове и тайни-Goro,Jason,stage fatalities

Мнение от SHAO KAHN »

И аз също съм бесен,дадох 1100 лева за комп(така и така трябваше да го сменям,но 400 лева са дадени конкретно за да тръгне тази игра).После какво се оказа-няма predator,alien,jason,само горо успях с някакъв пач да го отворя,обаче той е много слаб направен,не ме грабна.Сега единствения начин да играя mortal XL е в мола на цариградско шосе,където искат 10 лева консумация,за да ти дадат играта и два джойстика.Но засега и там не разбрах как да ги отворя новите играчи(в менюто за избиране ги има,но не мога да щтракна на тях).Няма ги в гробницата,не пише как да се отключат..
Това все пак е mortal kombat,но чак пък всички нови играчи да са скрити е прекалено.
Съединението прави силата
Аватар
darken
Смъртен
Мнения: 55
Регистриран на: Съб Дек 09, 2006 3:29 pm

Re: Кодове и тайни-Goro,Jason,stage fatalities

Мнение от darken »

Видях страхотни скинове на новия Мортал! Скорпиона много ме кефи! По време на Стори Мод, ли се отключва ? Както при 9-ката ?
http://embed.gyazo.com/c3955310dcc737e7 ... 358ed8.png
Видях даже клип с него.
https://www.youtube.com/watch?v=GNflKLvOmJQ
Определено съм наточен на игрицата. Колкото и да съм бесен :D
Ами за въпросната случка - предполагам, че са DLC. Затова не ти ги дава. Или остава другия вариант - играта да е още нова, но това отпада, защото я има вече и в технополис-а и подобни магазини. Това означава, че няма логика в подобно нещо. Аз, когато бях на Анивенчър - може да знаеш, а може и да не, та една година на Injustice се виждаше Скорпиона, Марсиянеца.... Но! Те не можеха да се изберат, тъмнееха. Познай защо! Но, аз, като си я взех от Steam - те вече си бяха там. Предполагам, че просто не са платили въпросния пакет. А ти си добре с тоя мол! Ако щеш вярвай, но бих ги дал тези 10лв от воле! И точно в на това събитие имах честта да играя поне веднъж в живота си с Кратос и даже и да правя фатали!
Иначе.... Аз вече реших твърдо. Конзолите вече се развиха, не са като преди да играеш само от диска (което ме дразни естествено). Сега може да се инсталира, може се стриймва с приложение, да се играе от РС. Малко не съм свикнал да играя на конзоли. Аз обичам плавно да си преминавам от едно нещо на РС-то на друго. Аз гледам, дори и телевизия на РС-то - всичко правя на него. Конзолата е нетипична за мен, но ще свикна да се прехвърлям на нея. Обикновено не си променям толкова лесно мнението, но този път стана така. Не мога цял живот да съм зависим от това дали ще има РС версия, или не... Явно и конзола трябва да има човек.
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Кодове и тайни-Goro,Jason,stage fatalities

Мнение от Gambid »

Mortal Kombat XL я има за PS4 и XBox One. Двете конзоли са все по-достъпни особенно на старо. Азна скоро си взех и PS3, тоьи месец имаше Mortal Kombat 9 за 11 лева в лятната разпродажба в online магазина.

Ed Boon в последно време намеква за Mortal Kombat XL и за PC, но все още няма нищо обявено.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Публикувай отговор