Кой от тези компютри е най-подходящ за Mortal X

Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Кой от тези компютри е най-подходящ за Mortal X

Мнение от Gambid »

Интересно е как ще стоят нещата при Mortal Kombat XL. Играта май е портирана на ново. Аз наскоро се изненадах колко са дръпнали вградените карти.
Купих си един Intel Compute Stick с атом процесор. Вярно игрите които пробвах са на 100 години, но вървяха без никакви проблеми.


I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
SHAO KAHN
Боец
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Сеп 04, 2003 5:50 pm
Местоположение: София-СМолян

Re: Кой от тези компютри е най-подходящ за Mortal X

Мнение от SHAO KAHN »

Дръпнали са.Аз стратегията Making History i medieval total war,както и napoleon total war си ги играя перфектно.Мнооого по добре вървят от стария комп Core 2 Duo 4 gb ram i 512 mb външна NVIDIA.
Не знам дали за бързата скоро допринася това,че са инсталирани на SSD диска,а не на обикновения.Сега се чудя да давам ли 300 лева за външна 2 гб 256 битова карта и 2 джой пада само заради мортала,това което засега ме спира е,че то това си е половината цена на един плейстейшън
Съединението прави силата
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Кой от тези компютри е най-подходящ за Mortal X

Мнение от Gambid »

Това е така. Но не трябва да се подценява факта,че и игрите за PlayStation са по-скъпи. Но пък и всичко което излезе върви от първия ден. PS4 стария модел би трябвало да му падне цената сега след като обявиха новия.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Аватар
darken
Смъртен
Мнения: 55
Регистриран на: Съб Дек 09, 2006 3:29 pm

Re: Кой от тези компютри е най-подходящ за Mortal X

Мнение от darken »

Не забравяйте, че стора правят невероятни намаления.. (Не постоянно, но ги правят)
Аз XL на каквато цена я видях...... Без да се изсилвам, но не видях верига да я намали на такава цена!
Много често веригите продават по-скъпо не само от стора, ами и от стийма. Не винаги, понякога има отстъпки и там, но се случва. Не би ли трябвало цените да са сходни ? Защо веригите не смъкнаха на 60лв, като стора ?
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Кой от тези компютри е най-подходящ за Mortal X

Мнение от Gambid »

Магазините, които продават физически копия имат друг тип разходи, които ги ограничават. Наеми, персонал, ...

Много от тези неща ги няма когато става въпрос за дигитални или online магазини. Но факта е факт, намаленията през това лято а и преди това бяха брутални. Аз обаче винаги гледам примерно каква е и цената в Amazon. За сравнение, ако става въпрос не само за MK, намаленията за PS3 игрите са още по-големи.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Публикувай отговор