Въпроси за трофеи и Скрити бойци

Публикувай отговор
riddick
Смъртен
Мнения: 46
Регистриран на: Съб Мар 11, 2006 4:04 pm

Въпроси за трофеи и Скрити бойци

Мнение от riddick »

Здравейте,
преди време казах че се изкушавам да си купя ПС3 заради тая игра .... е купих си.
Взех си и играта не преордър и вече повече от месец я цъкам.
Та ,в ъпросите са ми следните...
Доста , чести се изписва "вие спечелихте, едикакъв си трофей" .... къде се събират, как мога да си ги видя и ква далавера ми носят.
Още на 2-я ден превъртях сторито и отключих робо Съб Зиро и Куан Чи, ами тези от другата страна, кои са и как се отключват?
Мислих си че трябва да се превърти и "пирамидата" с всеки боец, е направих го и нищо.
Преди седмица минах и чалъндж тауъра, наградата си е разочарование.
След превъртането, като ида в некрополиса и като цъкна на играча с който съм я врътнал и ми пише " отключихте алтернативния му костюм, може да го изберете от плеър селект менюто" ,,,..... да ама не, и това не ми е ясно.
За момента е това,ако на някой му се занимава ще съм благодарен да ми отговори


Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: въпрос за мк 9

Мнение от Gambid »

Не съм запознат с PS3, но трофейте са неща с които геймърите се фукат едни пред други. Те показват какво е успял да постигне един играч в дадена игра. Колкото повече трофей, толкова повече слава или поне така си мислят повечето.

Тези от другата страна? Кои трябва да са тези от другата страна? За сега Cyber Sub-Zero и Quan Chi са единствените персонажи, които могат да бъдат отключени. Има и скрити битки, тях можеш да ги видиш тук: http://www.mksecrets.net/index.php?sect ... entID=4836

За алтернативните костюми. Избери боеца със Старт, вместо със стандартния бутон и играта ще ти даде да избереш костюм.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
riddick
Смъртен
Мнения: 46
Регистриран на: Съб Мар 11, 2006 4:04 pm

Re: въпрос за мк 9

Мнение от riddick »

Благодаря, тези два дена имам яко бачкане но в неделя ще го пробвам.
"Другите" са тези от дясната страна на полето за избираеми бойци.ти явно си с екс бокс.
Най - долу в ляво е сайбър суб зиро, когато си в/у него ти отваря прозорец на страни с крейтъс, а най- долу в дясно, пак е съб зиру, пак има опция да се отвори друг прозорец до него, но изобщо не те пуска в/у него.
За това предполагам че има отключването на някой бос.
едва ли е мястото за ДЛС бойците.
До сега ,само веднъж ми направи впечатление на моста да летят на фона на луната, разни работи но не успях да направя двоен перфект.тоя трик го знам още от единицата.
няколко пъти се бих с класикъл Нуб, без изобщо да знам как го извиках. Сега ми стана ясно.
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: въпрос за мк 9

Мнение от Gambid »

Това мисля е точно мястото за DLC бойците. Босовете, поне за сега не са избираеми.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Аватар
neltharion
Смъртен
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Яну 22, 2008 11:56 am
Местоположение: Nosgoth

Re: въпрос за мк 9

Мнение от neltharion »

Така и така споменахте DLC-тата ... как стои точно въпроса с тях в смисъл като имам хакната конзола и съответно играта не е оригинална има ли начин да си ги дръпна тия DLC-та или съм прецакан в случая. Щото от доста време си мисля да си взема конзола ама не знам как стоят нещата с тия DLC и прочее, пък ми се ще да цъкам и с Kenshi Scarlet Rain и който още пуснат там.. Дали става номера ако имам оригинална игра да си дръпна каквото трябва и тогава да хакна ps3-ката и така от време на време кат пускат нови неща или нема начин?
lanselotps3
Смъртен
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Апр 25, 2011 6:19 pm

Re: въпрос за мк 9

Мнение от lanselotps3 »

Зна4и относно хакнатите пс3 сме прецакани за тези DLC,трябва да 4акаме някои да ги ка4и някъде из нета.Ако се опита6 да сваляш нещо може да те баннат.
Тук можеш да изтеглиш DLC за Скралет и Кенши.
http://arenabg.com/details.php?id=bf0d0 ... trcomments
Разгледай коментарите да се ориентираш пише даже и фаталитата.
Аватар
neltharion
Смъртен
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Яну 22, 2008 11:56 am
Местоположение: Nosgoth

Re: въпрос за мк 9

Мнение от neltharion »

мерси много ще разгледам то аз още нямам ps3 де ама един приятел има и тъй кат съм фен се почудих как е точно работата гледам днес имаше клипче и с Rain тоя тип кефи макар че нещо Fatality-та /ако са тия дет загатнаха с водата/ деа знам...
Аватар
Squall_1st
Боец
Мнения: 295
Регистриран на: Съб Дек 17, 2005 2:16 pm
Местоположение: ф_o
Обратна връзка:

Re: въпрос за мк 9

Мнение от Squall_1st »

Трофеите се качват онлайн и остават в профила, през който се играе, ако играеш онлайн (разбира се). Иначе трофеите доразвиват игрите, удължават life spam-a им, като не е въпрос на фукане. Преди хората се фукаха, когато превъртят една игра. За да изкараш всички трофеи, трябва да изкараш почти всичко в играта. Така че ми харесва хората да са маниакални на този въпрос, вместо да изиграят нещо и да го оставят, сега в повечето случаи го играят на макс.

Трофеите може да си ги проверяваш и в доста сайтове. Като ps3 trophies: http://www.ps3trophies.com/profile/Squall_Ist

Новото мк е супер, но няма база за сравнение с качеството нетплей и система на Super Street Fighter 4.
Публикувай отговор