Mortal Kombat 9 турнир4е

Публикувай отговор
lanselotps3
Смъртен
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Апр 25, 2011 6:19 pm

Mortal Kombat 9 турнир4е

Мнение от lanselotps3 »

Искам да питам ако има запалени фенове на мортала от пловдив да направим турнирче.Имам предвид да съберем поне 2 конзоли в някакво помещение и да цъкаме.Ако има желаещи пишете.Аз имам един приятел който е навит,ще стане весело


Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Mortal Kombat 9 турнир4е

Мнение от Gambid »

Towa e dobra ideq. Dano samo nqkoi se otzowe. Az nqma kak. Ne jiweq w BG.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
jivko_r
Боец
Мнения: 195
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 2:39 pm

Re: Mortal Kombat 9 турнир4е

Мнение от jivko_r »

Хубава идея, ако има навитаци за София!
Къде живееш Гамбид?
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Mortal Kombat 9 турнир4е

Мнение от Gambid »

Karlsruhe, Германия :)
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
lanselotps3
Смъртен
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Апр 25, 2011 6:19 pm

Re: Mortal Kombat 9 турнир4е

Мнение от lanselotps3 »

jivko_r написа:Хубава идея, ако има навитаци за София!
Къде живееш Гамбид?
За София ти препоръчвам ето тази тема http://pcmania.bg/phpbb3/viewtopic.php? ... bbff5.Това момче мисля че организира някои турнири.
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Mortal Kombat 9 турнир4е

Мнение от Gambid »

Темата изглежда някак си пуста.

В случай че нещо се задейства, можете да разчитате на нас да направим опит да го популяризираме с новини на началната страница на сайта и съобщение до хората от форума. Това е разбира се при положение, че наистина се случва нещо.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
AC1984
Боец
Мнения: 218
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 8:11 pm
Местоположение: Philadelphia,USA

Re: Mortal Kombat 9 турнир4е

Мнение от AC1984 »

Мисля че е крайно време Mk Secrets да почне да насърчава хората да играят в тyрнири и offline като цяло. Нека поне тая игра създаде БГ МК сцена...
Onizuka
Смъртен
Мнения: 11
Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 8:13 am
Обратна връзка:

Re: Mortal Kombat 9 турнир4е

Мнение от Onizuka »

lanselotps3, този дето си посочил е Слави "нинджата", познат на някои от предаването Мист на времето. Той организира турнири често, но баш за МК да ми урежда онлайн такъв.. Няма нужда.
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Mortal Kombat 9 турнир4е

Мнение от Gambid »

AC1984 написа:Мисля че е крайно време Mk Secrets да почне да насърчава хората да играят в тyрнири и offline като цяло. Нека поне тая игра създаде БГ МК сцена...
На дали би имало нещо, което би ме зарадвало повече. Има обаче един основен проблем, от разтояние е трудно да се организира каквото и да е. А екипът на сайта е по-малък от всякога. Ако някоий от вас има идеи и предложение ще се радвам да ги сподели.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
AC1984
Боец
Мнения: 218
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 8:11 pm
Местоположение: Philadelphia,USA

Re: Mortal Kombat 9 турнир4е

Мнение от AC1984 »

Не бих си позволил да давам много акъл въпреки че в момента играя играта Competitive но мисля че първата стъпка която може да се предприеме среща за определен град...София или Пловдив. Tака може да се види за какъв брой хора става на въпрос. Също така би могло да се види кой с какво разполага...Консоли, Pads,телевизори, ръчки и т.н. От там нататъка трябва да се измили терен и тука бих се обърнал към Слави Ninjata за помощ и съвет тъй като до колкото си спомням той си е активен fighter играч които организира малки тyрнири в София. За съжаление и аз не съм в БГ но солидна или поне приемливе БГ competitive Мк сцена би надхъвърлило най бъдните ми мечти.

Пловдив
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Mortal Kombat 9 турнир4е

Мнение от Gambid »

Публикувах малко запитване в една от новините, които публикувах днес. Да видим дали някой ще откликне по някакъв начин.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Аватар
Slavi_MK
Смъртен
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Апр 24, 2011 9:47 pm

Re: Mortal Kombat 9 турнир4е

Мнение от Slavi_MK »

Здравейте, знам за този сайт от много време и периодично наблюдавам какво се случва. Искам да поздравя екипа на МКС за работата през годините :)

Аз почнах да играя изобщо на игри сериозно с първите МК, за съжаление от МК4 нататък поредицата беше в плачевно състояние. В момента МК9 е с огромна разлика най-добрият МК от много време насам и аз лично ще положа нужните усилия играта да набере някаква популярност в България и сцената да се увеличи и популяризира до колкото зависи от мен. Играта има някои проблеми и бих казал, че решаващото е дали ще оправят онлайн режима, тъй като в момента лага дори с бг е ужасен, което е недопустимо на фона на другите бойни игри, които се играят в и-нет. Каквито небалансирани неща има се оправят от NRS и се надявам, скоро играта да бъде полирана и да няма никакви сериозни геймплей проблеми.

Планирам към края на юни месец или началото на юли да организирам един по-сериозен евент, на който ще има МК9 и Super Street Fighter IV Arcade Edition. Интереса към МК9 в момента е голям и той идва не само от МК кежуъл фенове, които не играят други бойни игри, но и от много играчи от други бойни дисциплини като SSF4 и Tekken 6. Събитието ще е 99% сигурно в София на ПС3 платформа(тя е нормално приемливата платформа за турнири по бойни игри), но ако някой иска да организира друго събитие в друг град, ще се погрижа за него да се чуе в гейминг средите.

На този етап бих искал да си намеря спаринг партньор от София за офлайн кежуъл игри у нас. Бих предпочел да играя с някой, който поне има играта и е запознат с механиката, но и да не е така няма проблем да го оставя на тренинг известно време. Само искам да кажа, че не бих играл на Х Бокс с ужасният пад там или с аркейд стил. Аз играя на ПС3 с ПС3 пад, ако някой има желание да си донесе съвместима ръчка нп. Ако има повече желаещи може дори някакви седмични сесии да направим. Онлайн докато не оправят играта няма да играя.

Ще ви държа в течени за това как се развиват нещата с евента.
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Mortal Kombat 9 турнир4е

Мнение от Gambid »

Надявам се много да се появят желаещи. За нещастие нямам много наблюдение на интереса към Mortal Kombat в България, но мога със сигурност да кажа, че ситуацията преди години беше много по-добра.

Единственото, което бих могъл да кажа е базирано на посещаемостта на бг версията на сайта, която е средно 5% на ден от общата посещаемост.
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
Аватар
Slavi_MK
Смъртен
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Апр 24, 2011 9:47 pm

Re: Mortal Kombat 9 турнир4е

Мнение от Slavi_MK »

Желаещи има доста, просто повечето от тях комуникират по между си и пишат насам натам в общо информационни гейминг сайтове и в такива само за бойни игри. Аз все пак реших да пиша тук, тъй като вероятно има хора, които следят само инфото в MKS за неща свързани с МК. Интереса към играта със сигурност е голям и честно казано до известна степен се радвам, че не се получи да направим някакъв евент още май месец, заради баланс промените, които настъпиха(пача утре също е добра индикация) и леката драма около забавянето на колекторските издания, и предварително поръчаните бройки.

До края на тази седмица ще имам някакво по-конкретно инфо за датата на първия по-сериозен турнир.
Публикувай отговор