Кой според вас трябва да е в Mortal Kombat 9

kalitariks
Смъртен
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Ное 26, 2010 5:41 pm

Re: Кой според вас трябва да е в Mortal Kombat 9

Мнение от kalitariks »

Историите на почти всички (ако не и на всички) герои започват преди събитията в първите три игри, просто не са били измислени по това време и затова не са и споменавани. Но след това добиват доста голямо значение за историята. И така става доста лесно да се интегрират герои като Quan Chi, Mavado, Shinnok, Tanya и др.


mortalfan
Смъртен
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Яну 13, 2011 8:27 am

Re: Кой според вас трябва да е в Mortal Kombat 9

Мнение от mortalfan »

Хора не мисля че е по темата ама май ще излиза и за PC новия мортал комбат


Ед Буун (Ed Boon), единият от създателите на Mortal Kombat франчайза е заявил, че вероятно новата игра ще последва примера на Street Fighter IV и малко след като на пазара се появят конзолните версии се обмисля идеята за РС версия.
Свързани игри Mortal Kombat 9 (X360), Mortal Kombat 9 (PS3)

P.S. Според мен трябва да са :scorpion,reptile,noob,rain,ermac,sub-zero,sektor,cyrax,smoke,raiden,kung lao,liu kang,shang tsung,sonya,kitana,jade,mileena,tanya,jonny cage и горе долу тва са само обикновени бойци щото ще е много тъпо с босове да биеш :evil:
Аватар
Kira_9797
Смъртен
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Фев 08, 2011 4:37 pm
Местоположение: burgas,bulgaria

Re: Кой според вас трябва да е в Mortal Kombat 9

Мнение от Kira_9797 »

ave geroite sa malko.znam samo kitana,mileena,sonya,scorpion,sector,cyrax,noob-smoke i kung lao.a zavarzani vav verigi sa li mei,kira,jade,tanya.
Kitana!!!Изображение
Аватар
Gambid
Бог
Мнения: 3440
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 9:10 pm
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Кой според вас трябва да е в Mortal Kombat 9

Мнение от Gambid »

Обявените до момента бойци могат да се видят ето тук; http://www.mksecrets.net/index.php?sect ... entID=2137

За момента това са: Reptile, Mileena, Kung Lao, Johnny Cage, Sektor, Nightwolf, Sub-Zero, Scorpion, Kitana, Cyrax, Jax, Sonya, Kratos (PS3 Exclusive), Ermac, Sindel, Goro, Jade, Liu Kang, Stryker
I Rule This World!

Изображение

By the unholy darkness that consumes me, I will have the Earthrealm.

Mortal Kombat Secrets Webmaster
specter

Re: Кой според вас трябва да е в Mortal Kombat 9

Мнение от specter »

Ще е интересно да се видят хамелеоните в MK9. Съмнявам се обаче да излезе скоро за РС. Според мен една от главните причини Midway да са спрели да ги правят за РС е, че на повечето хора не им е удобно да играят бойни игри на клавиатура и ще трябва да си купуват геймпад.
Аватар
injekcion
Смъртен
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 1:41 pm
Местоположение: Cпалнята на комшийката

Re: Кой според вас трябва да е в Mortal Kombat 9

Мнение от injekcion »

клавиатурата е най малкия проблем, мисля че причината е че няма да бъдат продадени копия колкото за конзоли пиратството е голямо това е причината според мен никoй не иска да работи за без пари...
specter

Re: Кой според вас трябва да е в Mortal Kombat 9

Мнение от specter »

То и за конзоли същата работа. Сумати ISO-та и ROM-ове са ми минали през хард диска. :D
Аватар
injekcion
Смъртен
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 1:41 pm
Местоположение: Cпалнята на комшийката

Re: Кой според вас трябва да е в Mortal Kombat 9

Мнение от injekcion »

Хехе виж аз ти говоря за нещо съвсем друго поне аз така го разбирам по просто да го обясня ако продам 3 копия за pc и 8 копия за конзоли кое е по изгодно за мен да правя игри за pc или за конзоли+ това докато се стигне до емулации на по новите конзоли минават сумати години и после ти вървят с по 20-30 фпс представяш ли си кога ще има емулация за пс3 и за xbox360 мисля че в близкото бъдеще 5-10 години не се очаква такова нещо, така че ако ти се играе нямаш избор купуваш конзола, игричката това е и според мен е така както споменах будали вече да работят за без пари няма.
specter

Re: Кой според вас трябва да е в Mortal Kombat 9

Мнение от specter »

Е да. То за PS3 и X360 май още няма емулатори. Пък и има някои игри, които ми вървят на компа, но не и с емулатор, тей като не ми е толкова силен компютъра. Остава единствено тези които имат хакнати конзоли, да си дръпнат игрите от нета.

Както и да е... Извинявам се, че се отклоних от темата. :)
Публикувай отговор